Шалена розв'язка! Англія на останніх хвилинах вириває перемогу в Нідерландів. ВІДЕО

У другому півфіналі Євро-2024 збірна Нідерландів грала з Англією.

Команди дуже активно розпочали поєдинок, попри всі очікування фанів. Уже на 7-й хвилині Нідерланди повели у рахунку.

Чаві Сімонс виборов м'яч на половині поля Англії і з-за меж штрафної зони гарматним пострілом прошив Пікфорда – 1:0.

Та радість нідерландців було відносно недовгою, оскільки на 18-й хвилині англійці зрівняли рахунок. Арбітр зустрічі Фелікс Цваєр після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Вербрюггена (Думфріс зачепив ногою Кейна). Одинадцятиметровий взявся виконувати сам Кейн і він пробив точно під стійку. Без шансів для голкіпера – 1:1.

На 23-й хвилині англійці могли виходити вперед. Фоден накрутив захисників у штрафному майданчику Нідерландів і пробив поміж ніг Вербрюггену, але м'яч на лінії воріт зупинив Думфріс.

А за декілька хвилин захисник команди Кумана міг забивати. Після навісу з кутового він завдав удару головою, але м'яч влучив у поперечку і залишив межі поля.

На цей момент Думфріса підопічні Саутгейта відповіли дальнім пострілом Фодена. Півзахисник Ман Сіті пробивав з дальньої відстані і Нідерланди врятувала стійка.

Забити ще раз жодна з команд не змогла і вони пішли на перерву за рахунку 1:1.

По перерві нідерландці мали небезпечну нагоду, коли Вірджил ван Дейк пробивав із меж штрафного майданчика, однак Пікфорд перевів на кутовий.

На 79-й хвилині англійці зуміли відправити м'яч у ворота Вербрюггена, але арбітр зафіксував офсайд.

Та на 90-й хвилині збірна Англії вирвала перемогу! Воткінс отримав передачу в штрафному майданчику суперника і пробив точно у дальній кут – 1:2.

Відігратися нідерландці не встигли і Англія виходить у фінал Євро, де зіграє з Іспанією.