Шалена розв'язка. Дніпро-1 вириває друге місце УПЛ. ВІДЕО

Дніпру-1 в поєдинку з Кривбасом була необхідна лише перемога, щоби забезпечити собі друге місце в турнірній таблиці УПЛ.

У паралельній зустрічі Зоря без проблем розібралася з Минаєм (закінчили з рахунком 3:0 на користь команди Ван Леувена), тому Довбику і Ко потрібно було йти в атаку. Проте команда Кучера з цим не поспішала. За увесь перший тайм номінальні господарі створили один по-справжньому небезпечний момент: Рубчинський наважився на дальній удар, який не без проблем Кліщук потягнув.

У Кривбаса теж був шанс. Соса розхитав Пасіча і пробив у ближню дев'ятку воріт Валефа – бразильський гокліпер м'яч перевів на кутовий.

Після перерви ситуація загострилася. У дніпрян мало що виходило в атаці, а потім ще й Кучер вимушено замінив Піхальонка

За таких умов здавалося, що Кривбас піде виривати перемогу, але Дніпро-1 забив. На 73 хвилині Довбик отримав передачу з глибини, віддав під удар Когуту, а той відпасував далі на Домінго Бланко. Аргентинець з вигідної позиції поцілив точно у кут воріт гостей – 1:0!

Дніпро-1 втримав необхідний результат і срібні медалі чемпіонату виграє саме команда Кучера. Зоря з бронзою УПЛ.