Шалена розв'язка між ПСЖ та Боруссією! Відомий перший фіналіст Ліги чемпіонів. ВІДЕО

ПСЖ та Боруссія Дортмунд у Парижі визначили першого фіналіста Ліги чемпіонів сезону 2023/24.

Перший поєдинок між командами, який пройшов у Німеччині, завершився перемогою чорно-жовтих з рахунком 1:0. Тому у матчі-відповіді парижанам потрібно було мінімум забивати один м'яч, щоби гарантувати собі бодай овертайми.

За стартові 15 хвилини гравці французького колективу двічі небезпечно пробивали по воротах суперника, але Кобель діяв впевнено на лінії воріт.

Гравці ПСЖ тиснули на ворота Боруссії Дортмунд, але саме гості були дуже близькі, щоби забити в першому таймі.

На 35-й хвилині футболісти німецького колективу організували швидку контратаку, Адеємі протягнув м'яч з центра поля, увійшов до штрафного майданчика і завдав удару – Доннарумма потягнув. Це був найгостріший момент у першому таймі.

Та вже по перерві ситуація максимально загострилася для ПСЖ. Спочатку, на 47-й хвилині, півзахисник парижан Заїр-Емері змарнував супернагоду, щоби відзначитися, коли з близької відстані пробив у стійку.

А за декілька хвилин Гуммельс вивів Боруссію вперед у рахунку. Після подачі з кутового від Брандта німецький захисник відклеївся з-під опіки суперника і головою переправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

На 61-й хвилині стійка знову врятувала дортмундський колектив, коли Мендеш потужно пробивав із-за меж штрафної зони.

Парижани влаштували навалу на ворота Боруссії, але пробити захист і голкіпера господарям не вдалося. На 86-й хвилині Мбаппе з близької відстані влучив у поперечку.

На 88-й хвилині поперечка знову врятувала німецьку команду після удару Вітіньї з дальньої відстані.

Тож Боруссія Дортмунд перемагає у двоматчевому протистоянні з рахунком 2:0 і стає першим фіналістом Ліги чемпіонів сезону 2023/24, де їхнім суперником стане переможець пари Реал – Баварія.