Шалена розв'язка на останніх хвилинах матчу! ЛНЗ вириває перемогу в Зорі. ВІДЕО

Зоря та ЛНЗ розіграли справжній трилер на останніх хвилинах поєдинку.

У 14-му турі УПЛ луганці, які на днях отримали нового наставника, приймали черкаську команду. Вже на 7-й хвилині зустрічі гості повели у рахунку після навісу з правого флангу від Шестакова головою забив Пасіч – 0:1.

Такий рахунок протримався аж до 88-ї хвилин. Тоді Алефіренко потужним ударом в дотик з лінії штрафного майданчика вколотив м'яч у кут воріт ЛНЗ – 1:1.

Та радість гравців Зорі була дуже короткою. Уже на 89-й хвилині ЛНЗ знову вийшов уперед. Савін зробив навіс з правого флангу до штрафного майданчика і Пасіч головою вколотив м'яч під поперечку – 1:2.

На останніх хвилинах зустрічі ЛНЗ ще й влаштовував шоу змарнованих моментів. Спочатку Прядун не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із Турбаєвським. Потім Пасіч пробивав майже з кута воротарської зони, але влучив у поперечку. А ще згодом Тищенко з декількох метрів не зміг переграти Турбаєвського, пробивши прямо у голкіпера Зорі.

Тож, ЛНЗ перемагає з рахунком 2:1, набирає 16 очок і виходить на 10-ту сходинку в чемпіонаті України. Зоря 14-та з 10-ма балами.