Нищівна поразка Шальке від Дюссельдорфа. Коноплянка не допоміг

Шальке Євгена Коноплянки приймав вдома Дюссельдорф. Українець у стартовому складі не вийшов.

Гості захопили ініціативу вже на початку матчу і на їхньому фоні Шальке мав дуже млявий вигляд. Підопічні Тедеско мало атакували, дозволяли супернику грати широко, тому при подачах і прострілах не встигали накрити опонентів.

Розпочав розгром Лукебакіо на 35-й хвилині. Він реалізував пенальті за гру рукою Настасіча.

Потім Ковнацький на 62-й скористався прекрасною розрізною передачею від Рамана у центрі і пробив влучно у лівий нижній від воротаря кут.

Невдовзі Раман забив і сам — сильний удар вже у лівий верхній кут і Нюбель нічого не міг вдіяти.

Розгромну крапку для Шальке поставив все той же Ковнацький. Молодий поляк вдало підхопив м’яч після прострілу з правого флангу і пробив точно у нижній правий від воротаря кут.

Нищівна поразка Шальке 0:4. Євген Коноплянка не вийшов навіть на останні хвилини матчу.

Гельзенкірхенці продовжують плентатися майже у зоні вильоту турнірної таблиці німецької Бундесліги — на 14-му місці.

Схоже, скоро нас очікує відставка Тедеско, оскільки команда у п’яти останніх матчах зазнала чотирьох! поразок та 1 раз зіграла внічию. Є надія, що можлива відставка головного тренера гельзенкірхенців позитивно вплине на майбутнє українця у німецькому клубі.