Шанс врятувати сезон! Ліверпуль вдруге пробив непростий Лейпциг. ВІДЕО

Надія живе

Ліверпуль Юргена Клоппа давно не тішить вболівальників грою і результатом в Англії, але у Лізі чемпіонів надія мерсисайдців на успіх все ще жива.

Перевага Ліверпуля

Лейпциг за непоганої гри програв перший поєдинок протистояння 0:2. Тому в Угорщині (через коронавірус Ліверпуль вимушений домашній матч приймати за межами Англії) німцям було необхідно здійснити подвиг.

Перший небезпечний момент у матчі створили номінальні гості. Ексгравець загребського Динамо Дані Ольмо з меж штрафного майданчика пробивав по воротах Аліссона, але бразильського голкіпера іспанцеві переграти не вдалося.

Воротар Лейпцига Гулачі надихнувся сейвом свого опонента і видав феноменальний перший тайм. Угорський голкіпер німецької команди врятував після удару Жоти, а на 24-тій потягнув одразу дві спроби мерсисайдців (Салаха і Мане), які вийшли віч-на-віч із Гулачі, але забити не змогли.

Безсилим був страж воріт гостей перед свистком на перерву. Діогу Жота мав забивати Лейпцигу, проте поцілити у порожній кут воріт німців португалець із вигідної ситуації не спромігся.

Переможна трихвилинка

Марнотратсво Ліверпуля закінчилося після перерви. Жота і Салах спочатку за звичкою змарнували пару непоганих нагод, а потім все ж створили гол. Португалець віддав на єгиптянина, який на замасі прибрав Упамекано і пробив точно у кут воріт під опорну ногу Гулачі – 1:0!

Юрген Клопп одразу після забитого м’яча випустив на поле Орігі та Кейта і ті вже за 3 хвилини організували ще один гол для мерсисайдців. Кейта віддав на Орігі, а той прострілив точно на ногу Мане – 2:0.

Ліверпуль вдруге переміг Лейпциг з тим самим рахунком (2:0) і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Чвертьфінал, можливо, єдиного турніру, який мерсисайдці ще мріють виграти цього сезону.