Ще одна втрата для збірної? Відомо, чому Мудрика замінили у перерві після гола

Михайло Мудрик забив свій дебютний м'яч за Челсі.

У матчі 7 туру АПЛ Челсі в гостях грав із Фулгемом і переміг 2:0. Український футболіст Михайло Мудрик забив перший м'яч своєї команди і дебютний для себе ще на початку зустрічі, а на другий тайм 22-річний вінгер не вийшов. Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно пояснив, чому ухвалили таке рішення у перерві, цитує офіційний сайт синіх:

Рання заміна Мудрика? Він відчув щось у своєму квадрицепсі. Що саме? Ми повинні оцінити. Йому було некомфортно продовжувати гру. Ми сподіваємося, що це не є великою проблемою, сподіваємося, що нічого серйозного, і Михайло зможе вийти на поле в суботу.

Михайло Мудрик ЧелсіPhoto by Getty Images

Нагадаємо, що вже незабаром відбудуться і матчі збірної України у рамках кваліфікації до Чемпіонату Європи. З Північною Македонією (14-го жовтня) та з Мальтою (17-го жовтня).