Що ж сталося?! Матвієнко розповів про суперечливий гол, а гравці Вереса незгодні з рефері

Останні деталі гола Шахтаря у ворота Вереса, довкола якого розгорілася суперечка.

Наприкінці першого тайму гірники забили досить неоднозначний м'яч рівненській команді. Матвієнко без свистка пробив зі штрафного у порожні ворота, поки голкіпер намагався виставити стінку. 

На повторі було помітно, як головний арбітр зустрічі демонструє гравцям Шахтаря свисток, через що і виникло багато питань, оскільки цей жест можна трактувати так, що гірники мали виконати штрафний удар по сигналу.

Вже після зустрічі Микола Матвієнко в інтерв'ю пресслужбі Шахтаря прокоментував даний епізод. За його словами, гол чистий і ніяких претензій до нього та арбітра бути не може.

Я взяв м’яч, підійшов до арбітра, він мені демонстративно показав на свисток і запитав, чи битиму я по свистку? Я відповів, що ні, поставив м’яч і пробив. Це вже питання до футболістів Вереса, чому вони там не розібралися, але ніяк не до судді та не до мене.

Два гравці Вереса Андрій Блізніченко та Євген Паст у коментарі для Telegram-каналу FootballHub розповіли, що вони думають про цей епізод.

Там такий момент був, мені здалося, що рефері сказав по сигналу, а як там… Хоча ми зараз бачили фото з трансляції, що він показував на свисток. Я думаю міг скасувати гол, – сказав Андрій Блізніченко.

Голкіпер Євген Паст наголосив на тому, що арбітр не повинен був зарахувати цей забитий м'яч.

У моменті з голом, я зараз глянув і в грі теж бачив, арбітр показав рукою на свисток і я почав виставляти стінку. Не знаю, чому він ухвалив таке рішення і зарахував гол, оскільки є фотографії та відео, як він показує жестом на свисток і це означає, що м’яч потрібно було ввести по свистку. Чи чесний був гол? Звичайно ні, усі одразу сказали в роздягальні, що це нечесно, бо він показав на свисток і зарахував такий гол, який не потрібно було зараховувати, – розповів Паст.

Додамо, що набагато більше питань до бригади арбітрів виникло після того, як Олександр Шандор не вилучив Гочолейшвілі на 11-й хвилині зустрічі, коли той влетів шипами в ногу Євгену Шевченко. За цей епізод рефері покарав захисника гірників лише жовтою картою, хоча мав показувати червону.

Читайте також: Несподіваний вибір. 37-річний чемпіон України у складі Динамо знайшов клуб в Італії

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також