Щоби цього г*№д*на засудити© Циганик звернувся до українських футболістів. ВІДЕО

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live розповів про сканадл пов'язаний зі зрадником України анатолієм тимощуком, який позивається до УАФ:

УАФ збирає доказову базу для того, щоби відстоювати свою позицію в суді (зрадник звернувся в CAS, щоби йому повернули всі його футбольних регалії, яких його позбавили в Україні – прим.ред).

І тут, як на мене, мали би показати свою згуртованість українські клуби. Футболісти, які залишилися в Україні мали би надати всю можливу підтримку, щоби цього г*№д*на засудити. Це важлива і показова історія! Клуби, футболісти, журналісти повинні дати підтримку. Бо по-іншому ця історія не буде працювати. Зараз ми  перевіримо наскільки це релевантно. Це політична справа і нам треба один раз показати всіх, хто є хто. Хто залишився тут і бореться, а хто сидить там і дозволяє собі писати своїм колишній партнерам по командах, які просто блокують його. Йому там добре. Зараз треба надати максимальний розголос цієї справи і дати підтримку. Я закликаю всіх футболістів, які були партнерам по команді, висловитися офіційно для Лозанни (для CAS). Не сидіти десь в кутку, а реально висловитися.

Читайте також: Головна трансферна ціль. Арсенал хоче придбати дискваліфікованого гравця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також