Шедевр Назарини і автогол Вернидуба. Зоря нічиєю прощається з Лігою конференцій. ВІДЕО

В останньому турі групового етапу Ліги конференцій Зоря приймала Буде-Глімт. Луганці вже втратили усі шанси на вихід до плей-оф, тому у матчі з норвежцями Зоря билася за престиж.

Луганці доволі швидко вийшли вперед. Під час виконання штрафного Назарина увімкнув режим "гарматний постріл" і сильно пробив метрів з 30-ти. Єгор влучив у ліву від голкіпера дев'ятку — 1:0! Але тут також потрібно відзначити позиційну помилку голкіпера, який залишив свій кут і почав вгадувати напрямок польоту м'яча.

Гості більше володіли м'ячем у першому таймі, але до серйозної небезпеки біля воріт Зорі дійшло лише одного разу. Півзахисника Фета вивели сам на сам із Мацапурою, але воротар Зорі вчасно вийшов з воріт, скоротив дистанцію і парирував удар.

Імереков міг подвоїти перевагу луганців. Захисник Зорі отримав м'яч у штрафному майданчику, але пробив невлучно.

У другому таймі Громов мав фантастичну нагоду забити. Мацапура вибив від власних воріт, захисник гостей позиційно помилився і Громов вийшов сам на сам із голкіпером. Артем став обігрувати воротаря, але той в останній момент вибив м'яч з-під ніг нападника Зорі.

Буде-Глімт відповів дальнім ударом. Конрадсен непогано приклався метрів з 25-ти, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

У Зорі була дуже низька лінія оборони. У захисті відпрацьовували всі форварди. Команда Скрипника мала хорошу компактність, але при цьому страждала атака: 3-4 гравці не могли створити справжньої небезпеки перед воротами гостей.

На 69-й хвилині Зоря забила, але... у власні ворота. Жуніньйо втратив м'яч на своїй половині поля, Ветлесен прострілив у штрафний майданчик, а Вернидуб у простій ситуації зрізав м'яч у власні ворота — 1:1. Капітану Зорі ніхто не заважав, тому складно сказати, що саме завадило Віталію вибити м'яч.

Виправитися Вернидуб міг на останніх хвилинах матчу. Після подачі з кутового Віталій ефектно пробив у падінні через себе, але, на жаль, в руки голкіперу.

1:1 — Зоря не змогла здобути перемогу в останньому матчі групового етапу Ліги конференцій. Тепер луганці кинуть усі сили на УПЛ та Кубок України. Буде-Глімт, якого ще декілька місяців тому вважали аутсайдером групи, виходить до плей-оф Ліги конференцій з другого місця.