Шедевр у Першій лізі. Фантастична гармата з 40 метрів просто у дев’ятку. ВІДЕО

Перша ліга продовжує дарувати дивовижні голи

У 19-му турі Оболонь вдома розбила Кремінь 3:0. Господарі поля повели у рахунку вже у середині першого тайму завдяки фантастичному пострілу Юрія Мате майже з центра поля. 22-річний захисник потужною гарматою метрів із сорока відправив м’яч точно у дев’ятку воріт.

Гарним за виконанням виявився і другий гол Оболоні наприкінці першого тайму. Артур Мурза протягнув м’яч по лівому флангу, обігрався у стіночку з партнером по команді і з-за меж штрафного майданчика чудово закрутив у дальній кут.

Не менш видовищним видався і третій гол господарів. Після розкішної комбінації Слободян з лінії штрафної зони в дотик пробив у праву від себе дев’ятку.

Нагадаємо, що 19-й тур Першої ліги України подарував ще декілька гарних і чудернацьких голів, які можна переглянути за цим посиланням.