Шевченко повернувся і знову не програв! Гол-красень дарує Дженоа нічию. ВІДЕО

Дженоа Андрія Шевченка у 20-му турі Серії А зустрічалася із Сассуоло. Українець вилікувався від коронавірусу і зміг керувати командою у цьому поєдинку.

Дженоа повела в рахунку вже на 7-й хвилині поєдинку. Екубан підхопив м'яч у штрафному майданчику, виконав простріл до воротарського, а там Дестро красивим ударом п'ятою спрямував м'яч у кут воріт Сассуоло.

У другому таймі Сассуоло відігрався завдяки потужному пострілу Берарді з меж штрафного майданчика. Гравець збірної Італії просто розстріляв Сірігу з 11-ти метрів.

Генуезці зуміли втримати нічийний рахунок – 1:1. Це вже друга поспіль нічия Дженоа у Серії А. Команда Андрія Шевченка продовжує перебувати у зоні вильоту. Від рятівного 17-го місця Дженоа відділяють 4 очки.