Ще одна Боруссія не перемогла Шальке

Євген Коноплянка допоміг Шальке втримати нічию у грі проти Боруссії Менхенгладбах. Гельзенкірхенці вже з 12-ї хвилини були змушені грати в меншості. Бенталеб підніжкою завалив на газон суперника і отримав за свій фол заслужене попередження. Але у тому ж моменті півзахисник Шальке штурхнув суперника і впродовж 30 секунд отримав дві жовті картки.

Логічно, що після такого подарунка Боруссія розгорнула масовані атаки на ворота суперника. Шальке не одразу прийшов до тями і якийсь час надто глибоко сідав у власний штрафний майданчик. Гості декілька разів вривалися туди, однак були не точними на завершальній стадії, а ще в одному з моментів Шальке врятувала поперечка.

Але не врятувала вона, коли неймовірну багатоходівку розіграли гості, а завершив її Раффаель.

Коли шок дещо минув, гельзенкірхенці почали час від часу вириватись у контратаки. Найгостріша вдалася вже у компенсований час. На куті штрафного майданчика опинився Коноплянка. Євген прострілював, але рука суперника перервала передачу. Арбітр спочатку не відреагував, та після перегляду повтору все-таки поставив пенальті. Удар Калліджурі – 1:1.

Не змінилася ситуація у другому таймі. Боруссія продовжувала тиснути і шукати варіанти для підступу до воріт Шальке. В свою чергу господарі грали лише за рахунок швидких вибігань гравців атаки. Попри територіальну перевагу Боруссії, Коноплянка і компанія практично не поступилися за кількістю ударів у бік воріт суперника. В підсумку жодна з команд так і не змогла перемогти. Шальке втримав задовільний для себе рахунок, але тепер в разі перемоги дортмундська Боруссія може наздогнати гельзенкірхенців у турнірній таблиці.