Шокуючий поворот! Заставу за Павелка внесли російськими грошима

Про це повідомив прокурор під час судового засідання, яке відбулося сьогодні, 9-го серпня, у залі Шевченківського районного суду міста Львова.

Коротко нагадаємо, наприкінці листопада 2022-го року Печерський суд міста Києва обрав запобіжний захід Андрію Павелку арешт або застава у розмірі 9,88 мільйонів гривень. Тоді, 30-го листопада, за нього внесла заставу УАФ Маркетинг. Однак, потім 15-го грудня за Андрія Павелка нібито "випадково" вніс заставу у розмірі 9,88 мільйонів гривень ще й полтавський адвокат Болінський Святослав Святославович. А тепер Болінський через суд намагається повернути ці кошти. 

4-го серпня слідчий суддя під час розгляду цієї справи ухвалив рішення дати слідству тиждень, щоби вони перевірили статки Болінського і чи легально він заробив ті кошти для застави. І вердикт слідства, який сьогодні озвучив прокурор шокував. Виявляється, що гроші (9,88 мільйонів гривень), які Болінський вніс, як заставу за Павелка мають походження з росії! Більше того, ці кошти були предметом вчинення злочинів в іншому кримінальному провадженні.

Слідство також встановило зв'язок між Болінським і адвокатом Бойком, який наразі представляє інтереси Андрія Павелка у суді. З'ясували, що Болінський був підзахисним адвоката Бойка у кримінальному провадженні стосовно декількох осіб, які були підозрювані за обставинами вчинення кримінальних правопорушень за статтями 111 Кримінального кодексу (державна зрада) та 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Водночас адвокат Бойко, після слів прокурора, заявив у залі суду, що не знає особу, яка внесла майже 10 мільйонів гривень за Андрія Павелка.

Виходить, що в УАФ таки були праві, коли заявляли про російський слід у цій судовій справі, в якій фігурує Андрія Павелко, і це пояснює імітацію діяльності Української асоціації футболу в питаннях щодо російських судів, спортсменів та функціонерів.

Читайте також: Так вирішив Почеттіно! Після чемпіона України Челсі відмовився також і від суперзірки

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також