Шокуючі новини щодо останнього польоту Еміліано Сали

З’явилися нові подробиці у справі загибелі аргентинського футболіста Еміліано Сали. Нагадаємо, 28-річний гравець, куплений Кардіффом у Нанта взимку за рекордну для клубу суму, загинув 21 січня внаслідок авіакатастрофи над Ла-Маншем. Його тіло було знайдено 4 лютого.

З останнього звіту про токсикологію від комісії з повітряних катастроф випливає, що Сала мав дуже високий рівень оксиду вуглецю, або ж чадного газу у крові. Цифра у 58% свідчить про смертельно небезпечний рівень. Адже вірогідність фатального насичення крові цим газом настає за умови 50 відсотків. Таке отруєння може викликати судоми, втрату свідомості та інфаркти.

Навіть пілот Девід Ібботсон, тіла якого так і не знайшли, міг бути уражений чадним газом – продуктами горіння. В цьому типі літака (Piper Malibu) кабіна не відділена від салону. Тож існує висока ймовірність, що і пілот отримав смертельну дозу газу.

У звіті комісії також описано, як «погана герметизація кабіни або протікання у витяжній або опалювальній системах» можуть дозволити потрапляння газу в кабіну.

Сподіваємося, невдовзі стануть відомі і головні причини трагедії.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також