Шовковський незадоволений діями гравців. Відомо, що не сподобалося тренеру Динамо

Олександр Шовковський має претензії до гравців Динамо.

Після матчу з Вересом (2:1) наставник киян дав коментар, в якому зазначив, що йому не сподобалася реалізація його підопічних. На думку керманича біло-синіх, команда мала забивати 6-7 м'ячів у поєдинку.

Олександр Шовковський ДинамоФото: Динамо Київ

Ми ще в першому таймі могли робити рахунок 5:0. А у другому таймі пропустили необов'язковий м'яч, але могли ще три мінімум забити. Я, чесно кажучи, незадоволений реалізацією. У першому таймі ми бачили тільки одну команду, але рахунок складається не зі створених моментів. а з голів. Щодо помилки Нещерета, то я не коментуватиму наші помилки, але безумовно ми не маємо припускатися подібних ситуацій... Гра повністю проходила під нашим контролем до того моменту, поки ми не пропустили і дали додаткові козирі нашому супернику і вони побігли вперед. При цьому ми ще могли забивати, але наприкінці матчу могли пропустити, але вдало зіграв Руслан Нещерет. Але ми безумовно мали забивати 6-7 м'ячів, – сказав Шовковський.