Швейцарія б'є Чемпіона. Італія несподівано провалюється в 1/8 фіналу Євро. ВІДЕО

Плей-оф Євро-2024 розпочинався матчем між збірними Швейцарії та Італії.

Та попри всі очікування на чудову гру, Скуадра Адзурра, схоже, так і не вийшла на поле з роздягальні. Чинний чемпіон Європи був битий Швейцарією у 1/8 фіналу.

З перших хвилин швейцарці домінували в матчі, а в середині тайму супернагоду мав Емболо. Нападник вийшов віч-на-віч із Доннаруммою і пробив у дальній кут, але воротар збірної Італії здійснив фантастичний сейв.

Та вже на 37-й хвилині Доннарумма вже не зміг врятувати. Фройлер отримав передачу з флангу і другим дотиком із меж штрафного майданчика вколотив м'яч у сітку – 1:0.

Ще до перерви швейцарці ледь не забили ще раз. Рідер зі штрафного завдав удару у кут воріт, але голкіпер збірної Італії в ефектному стрибку перевів м'яч у стійку, чим врятував свою команду.

Та одразу на старті другого тайму збірна Швейцарії подвоїла перевагу. На 46-й хвилині Варгас майже з кута штрафної зони закрутив м'яч у дальню дев'ятку. Без шансів для Доннарумми – 2:0.

Після цього італійці спробували здійснити камбек. Чудове нагоду на 75-й хвилині мав Скамака. Після скидання головою від партнера по команді він пробивав зі декількох метрів, але влучив у стійку.

Однак це все, на що спромоглися італійці. Тому Швейцарія перемагає 2:0 і в наступному раунді зіграє з переможцем пари Англія – Словаччина.