Сім голів і вилучення! Дніпро-1 розбив Чорноморець в матчі УПЛ. ВІДЕО

Дніпро-1 в 15-турі УПЛ на Дніпро-Арені приймав Чорноморець.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили саме господарі поля на 10-й хвилині. Гуцуляк сильно пробивав з-за меж штрафного майданчика у кут воріт, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

А вже на 16-й хвилині підопічні Юрія Максимова вийшли вперед. Після вкидання з аута Філіппов отримав м’яч у штрафному майданчику Чорноморця, прикрив його корпусом і з розвороту пробив у дальній кут – 1:0.

На 22-й хвилині одесити зрівняли рахунок. Команда Романа Григорчука заробила пенальті поблизу воріт Дніпра-1. Виконувати стандарт взявся Авагімян – гравець перекинув стінку, м’яч влучив у поперечку, відлетів від неї в спину Волинця та відправився у сітку – 1:1.

Та за декілька хвилин Чорноморець залишився у меншості. Авагімян перед власним штрафним майданчиком завалив Піхальончка, який вибіг віч-на-віч із голкіпером. Катерина Монзуль одразу продемонструвала гравцю гостей червону картку.

Після цього дніпряни почали ще інтесивніше тиснути на ворота Чорноморця. На 39-й хвилині близьким до гола був Філіппов. Нападник Дніпра-1 пробивав з лінії воротарського майданчика і м’яч з-під поперечки дістав Варакута.

Господарі вийшли знову вперед уже на старті другого тайму. Одразу по перерві відзначився Адамюк. Захисник Дніпра-1 ударом з-за меж штрафної зони вколотив м’яч у кут воріт – 2:1.

На 56-й хвилині дніпряни мали ще один момент. Піхальонок виконав подачу на лінію воротарського майданчика на Гуцуляка, але той не зміг вдало підлаштуватися під удар і пробив прямо у руки Варакуті.

Уже в наступній атаці гравці Чорноморця могли зрівняти рахунок. Козик прорвався між Сарапієм і Сватком до штрафного майданчика і опинився віч-на-віч із Волинцем, але гравець одеситів пробив повз ворота.

А на 59-й хвилині Дніпро-1 забив утретє. Піхальонок віддав чудову розрізну передачу до штрафної зони на Танчика, той обіграв голкіпера і віддав на порожні ворота Лєднєву – ексгравець Динамо з метра не схибив – 3:1.

На 76-й хвилині Чорноморець відквитав один гол. Путря, Бадібанга та Кузик розіграли чудову комбінацію і останній сильним ударом з близької відстані прошив Волинця – 3:2.

Однак, на останніх хвилинах Дніпро-1 добив свого суперника, довівши рахунок до розгромного. Спочатку Танчик перехопив м’яч на чужій половині поля, увійшов до штрафного майданчика і сильно вколотив м’яч у сітку воріт – 4:2.

А потім Мірошніченко дальнім ударом відправив м’яч у дальній верхній кут воріт Варакутии – 5:2.

Після цієї перемоги Дніпро-1 має 33 очки і очолює турнірну таблицю в чемпіонаті України.