Сім голів у матчі! Дніпро-1 розбирається зі Львовом. ВІДЕО

Дніпро-1 на правах фаворита в матчі зі Львовом з перших хвилин пішов у атаку.

Підопічні Кучера відкрили рахунок у зустрічі вже на 7 хвилині. Каплієнко прострілив з флангу, захисник гостей Ігор махнув повз м'яч, який дійшов до Гуцуляка. Вінгер господарів на замасі прибрав суперника і пробив у дальній кут воріт Рибки – 1:0!

Гол додав впевненості дніпрянам, які збавили темп, дозволивши трішки поатакувати команді Безсмертного.

До небезпеки біля воріт Рибака справа не дійшла, а під завісу першого тайму Дніпро-1 знову вибухнув голами. На 41 хвилині Піхальонок розігнав атаку, яку після передачі від Пасіча влучним ударом завершив Довбик2:0.

До розгрому рахунок довів на 44 хвилині все той же Гуцуляк. Рубчинський з флангу навісив у штрафний майданчик Львова, де, мабуть, сонні захсиник проґавили вривання і удар головою від Гуцуляка – 3:0!

Після перерви дніпряни дуже швидко могли забити ще.

Впродовж декількох хвилин поперечина воріт Рибки двічі врятувала гостей. Спочатку голкіпер львів'ян перервів м'яч у каркас воріт після удару від Сарапія, а згодом класну атаку господарів своїм ударом змарнував Рубчинський.

За таке марнотратство команду Кучера Львів покарав на 63 хвилині. Есеола втік віч-на-віч з Рибаком і пробив – удар/пас форварда перетворився в гол завдяки Богунову, який закрив дальню стійку, переправивши м'яч у сітку воріт господарів – 3:1.

Підняв градус поєдинку на новий рівень Мільченко на 81 хвилині. Футболіст Львова прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика Дніпра-1, на замасі прибрав Сарапія і пробив у кут воріт Рибака – 3:2!

Інтрига прожила три хвилини. Дніпряни одразу ж пішли в атаку і забили. Як не намагався рятувати свою команду Рибка, голкіпер гостей не створив диво, коли Сарапій з близької відстані перетворив у гол навіс Когута – 4:2!

Вже у компенсований до другого тайму час Довбик реалізував вихід віч-на-віч з Рибкою, зафіксувавши підсумоковий результат – 5:2.

Дніпро-1 перемагає і продовжує переслідувати Шахтар в турнірній таблиці УПЛ.