Сітало про вилучення: Люди все бачать…

Матч між Олександрією та Чорноморцем завершився без забитих м’ячів, але запам’ятався декількома суперечливими рішеннями головного арбітра. Господарі із 74-ї хвилини грали в меншості. Пряме вилучення отримав Артем Сітало.

Олександрія-Чорноморець. Червона Сіталу

Це червона❓Пряма😮?Сергій Бойко вилучив Артема Сітала за цей фол. Справедливо?P.S. Олександрія-Чорноморець так м'ячів і не забили🙁

Опубліковано FootballHub 10 березень 2018 р.

Окрім цього вже в компенсований до другого тайму час Олександрія, граючи в меншості, претендувала на пенальті. Івіца Жуніч жорстко зустрівся у штрафному майданчику із Шасталом. Нападник господарів опинився на газоні, але свисток арбітра промовчав.

Олександрія-Чорноморець. І це не пенальті

Якби ви були Сергієм Бойком, ви б поставили пенальті на 90-тій хвилині матчу за такий фол?🕵‍♂

Опубліковано FootballHub 10 березень 2018 р.

Після матчу комітет арбітрів взяв свого щодо червоної картки показаної Сергієм Бойком в матчі Олександрії та Чорноморця. Представники комітету потішили своїм літературним чуттям, та в ефектному поетичному стилі виправдали дії головного арбітра поєдинку.

FootballHub вдалось поспілкуватись з одним із фігурантів суперечливої ситуації. Гравець Олександрії Артем Сітало прокоментував своє вилучення:

Рішення є і його нема сенсу коментувати. Я так само дивився відео на FootballHub. Бачив реакцію і коментарі. А потім послухав експертів. Що казати? Люди все бачать…

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також