СК Дніпро-1: Хочемо перемагати в кожному наступному матчі

СК Дніпро-1 входить в другу частину сезону Української Прем’єр-ліги лідером та одним з головних претендентів на титул. В міжсезоння «дніпряни» точково підсилили склад та готові реалізовувати амбітні плани.

9 березня «Дніпро-1» спільно з титульним партнером Parimatch Ukraine провели прес-конференцію, на якій представили зимових новачків клубу та обговорили цілі та перспективи команди.

Новачки Дніпро-1Фото: Parimatch Ukraine

Ми намагалися посилити всі позиції та підписати тих футболістів, яких хотів головний тренер команди. Ми намагалися зробити все від нас залежне в цьому напрямку. Сьогодні нам стало набагато важче запрошувати футболістів-іноземців, і не кожен гравець сьогодні готовий їхати в країну, де йде повномасштабна війна. Але загалом наш проєкт є амбіційним та може допомогти гравцям розвиватися у спортивному плані та досягати успіхів, – заявив виконавчий директор СК Дніпро-1 Андрій Русол.

Русол Дніпро-1Фото: Parimatch Ukraine

Головний тренер «дніпрян» Олександр Кучер запевнив, що кожен з новачків стане підсиленням для його команди, та разом вони будуть вирішувати задачі, що сьогодні стоять перед ними.

Кучер Дніпро-1Фото: Parimatch Ukraine

Та група гравців, що ми маємо, здатні конкурувати між собою за місце в складі команди та доводити своєю роботою на тренуваннях, що вони гідні виступати в цій команді, – розповів Кучер.

Нагадаємо, що в міжсезоння до команди приєдналися Вілліан Хайнер, Жоао Пеглоу, Рональд Матарріта, Євген Пасіч, Євген Підлепенець, В’ячеслав Танковський, Олександр Каплієнко та Віталій Федорів. Під час пресконференції кожен з гравців отримав особливу футболку від титульного партнера клубу та став другом Parimatch.

Як відповідальний національний бізнес Parimatch Ukraine продовжує стояти з Україною та українцями, допомагаючи ЗСУ та підтримуючи український спорт. Знаємо, наскільки важливо бачити перемоги своїх на всіх фронтах. Та віримо, що цей рік стане переможним, як для наших партнерів, так і для кожного з нас, – відзначили в Parimatch Ukraine.

Нагадаємо, що в неділю, 12 березня, «Дніпро» зіграє перший домашній матч другої частини сезону проти «Динамо».

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також