Скандал і драма в Данії: Юрченко в центрі уваги

У 31-му турі Суперліги Данії Вайле приймав Орхус. У складі Вайле зі стартових хвилин з’явилися одразу два українці: Владлен Юрченко та Сергій Гринь. Нагадаємо, перший приєднався до команди торік у вересні, а другий переїхав до Данії у січні 2019-го.

Уже на 37 хвилині Юрченко відзначився голом. Щоправда, це викликало шквал негативних емоцій. Оскільки українець, на думку суперників, порушив правила фейр-плей. Та все ж арбітр зарахував гол.

Вихідні дані такі: арбітр ввів м’яч у гру, Юрченко мав віддати його супернику. Певно, він це й хотів зробити. Українець навмання вибив у напрямку воріт, але вийшло так, що він перекинув голкіпера і м’яч опинився в сітці. Футболісти Орхуса всією командою апелювали до арбітра, але рахунок на табло все ж змінився не на їхню користь. Фактично не було підстав для того, щоб не зарахувати цей гол.

Натомість футболісти Вайле показали, що цінують чесну гру. І навіть попри те, що вони грали в меншості (на 33-ій хвилині червону картку отримав Соуза), все ж дозволили супернику зрівняти рахунок. Футболісти Вайле просто стояли і спостерігали, як Мортенсен вів м’яч із центра поля до воріт. А кіпер схвальним жестом піднятої руки наче натякав: бий, куди хочеш, не заважатиму!

У першому таймі Владлен Юрченко відзначився вдруге. Цього разу все було  чесно і у суперника не виникало жодних питань. Українець чудовим ударом зі штрафного поклав м’яч у ближній кут.

У другому таймі забивали лише гості: спочатку Мортенсен відзначився ще двома голама, оформивши хет-трик у матчі. А в компенсований час ще й Сана засмутив Вайле. Примітно, що врятувати ситуацію міг той же Юрченко. Але українець не зумів реалізувати пенальті. Юрченко пробив низом в лівий від себе кут воріт. Голкіпер вгадав напрямок удару.

У підсумку 2:4. Вайле разом з Гринем і Юрченком поступається Орхусу вдома. Наразі Вайле займає останню сходинку у групі вибування із 28 очками в активі. Ця поразка наблизила команду до вильоту із Суперліги Данії.