Скандал і сенсація. Арбітр начудив у матчі Дніпро-1 – Оболонь. ВІДЕО

Дніпро-1 в домашньому матчі в Ужгороді приймав Оболонь.

Підопічні Кучера з перших хвилин гри заволоділи ініціативою. Після змарнованого моменту Ківінди (навіс Сватка форвард перетворив в удар головою вище воріт) дніпряни заробили пенальті, який спокійно можна називати скандальним. Арбітр зустрічі Микола Балакін вгледів у епізоді з ударом Рубчинського фол Нагієва. Гравець Оболоні просто стояв без жодних рухів у напрямку суперника, коли Рубчиснський (вже після свого удару набагато вище воріт) наштовхнувся на опонента – пенальті. Піхальонок з одинадцятиметрової позначки не схибив – 1:0.

Оболонь потужно відповіла після перерви.

Вже на першій хвилині другого тайму киянам вдалося зрівняти рахунок. Філіппов, який тільки-но вийшов на поле, обрізався віддавши пас на свіжого Краснопіра, а той, протягнувши м'яч віддав класний пас на Тарануху. Форвард гостей ударом злету поцілив у ближню дев'ятку воріт Кінарейкіна – 1:1!

Заміни допомогли гостям створити сенсацію на 83 хвилині. Груша пробіг через пів поля і віддав на все того ж Краснопіра, який з близької відстані легко переграв Кінарейкіна – 2:1.

Оболонь покарала команду Кучера за інертність і здобула під палючим сонцем свою першу перемогу в сезоні. З креативом в атаці дніпрян повна катастрофа.