Скандал після матчу молодіжних команд Динамо і Шахтаря! Сторони пояснили ситуацію

Матч між молодіжними командами Шахтаря та Динамо (U19) пройшов із скандалом.

Кияни перемогли з рахунком 2:1, але вже після зустрічі виник дуже неприємний епізод. Заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник у коментарі Dynamo.kiev.ua заявив, що старший тренер Шахтаря U19 Олексій Бєлік вдарив 70-річного керівника академії Динамо Олександра Іщенка.

FootballHub зв'язався з обома сторонами, щоби прояснити ситуацію. Позиція старшого тренер U19 Олексія Бєліка:

Олексій Бєлік ШахтарФото: ФК Шахтар

 

– Що сталося між Вами?

– Відповідь проста: Мохник – брехун.

– Те, що він сказав – неправда?

– У нас була словесна перепалка, але це аж ніяк не бійка та побиття. Сутичка була коли вболівальники вибігли на поле, але в той момент я був біля лавки київського Динамо, де тиснув руку Венглінському [асистент тренера Динамо U19 – прим. ред], хотів потиснути руку Костюку, але він уже святкував зі своєю командою. Там була сутичка на футбольному полі, потім усе заспокоїлося і вже після була суперечка між мною та Іщенком, але там ніякого удару не було. То Мохник висмоктав усе з пальця.

– А що там було? Просто була розмова на підвищених тонах чи як?

– Я потиснув руку суддям і вже йшов, а Іщенко почав там крити арбітрів лайвими словами, кричати на них, висловлювати претензії. Я глянув на табло і не зрозумів, хто переміг 2:1, коли Іщенко кричить на суддів. Я зробив йому зауваження, що треба було кричати на арбітрів у матчі першого кола, коли не поставили чисте пенальті у ворота Динамо. Чому він тоді не висловлював претензії суддям? Він почав на мене кричати та йти, почалася така перепалка, тут підбіг Мохник, також ще хтось з Динамо почав на мене з кричати. Я в обличчя не знаю цих людей. Я сказав Мохнику: "Сергій, ми ж повертаємося в радянський союз, коли можна було підійти і кричати на арбітрів, погрожувати їм. Це ж все в минулому має залишитися". Він мені сказав, щоби я не звертав уваги. Я розумію, чому це робиться. У мене є відео, я його поки не показую, але повірте, воно в мене є і я його покажу. На ньому із тренерів, адміністраторів чи хтось інший з Динамо, я просто всіх не знаю в обличчя, підбіг і ударив нашого гравця з академії, якому 15 років, з кулака в обличчя. Ось це відео в мене є.

– Це вчора було?

– Так це було вчора. Тому я думаю, що Динамо в такий спосіб грає на випередження, що умовно я цей конфлікт почав чи продовжив. Коли вболівальники вибігли на поле, я в цьому конфлікті взагалі не брав участь, я в цей момент був біля лавки Динамо, де потиснув руки, потім я потиснув руку гравцю Динамо, ми перекинулися декількома словами. Це був Олексій Гусєв, я йому побажав удачі в Лізі чемпіонів і на цьому все. Це були всі мої дії. Ви ж розумієте, легко кричати, коли ти стоїш за вісьмома охоронцями. Коли в нас з Іщенком була перепалка, якщо я, припустімо, бив його руками, ногами, я не знаю чим, і стояло 7 чи 8 чоловік в екіпіруванні Динамо, а нікого з Шахтаря вже не було на той момент на полі, то чому ж тоді 8 чоловік не могли мене побити, якщо я там, за словами, ударив Іщенка? У мене таке питання. Ви ж розумієте, що конфлікт висмоктаний з пальця. Таких конфліктів на кожному матчі УПЛ, коли хтось не згоден з діями арбітрів. Але коли твоя команда виграла 2:1 і ви починаєте підходити до суддів та крити їх нецензурними словами... Я сказав, що не треба чіпати суддів, і треба було це робити в першому колі, а мене починають крити лайкою, то я вважаю, що це провокація, яка має піти в минуле. Для мене це радянський союз, 80-ті роки, коли багато дозволяли собі за межами поля. Якщо у когось є питання, у Мохника, Іщенка, будь ласка, приїжджайте, я завжди з 8:00 до 14:00 знаходжуся в Щасливому. Приїжджайте і ставте питання, я відповім на кожне.

– У Вас з Іщенком чисто була розмова на підвищених тонах?

– Він на мене пішов, я його відштовхнув. Це ж не удар, про який говорить Мохник. Як кажуть там когось ударили чи побили, то такого не було. Я даю слово. Там навіть поштовху, як такого навіть не було. Мені цікаво, що буде робити Динамо. Я вам покажу відео, де вдарили нашого гравця академії. Я думаю, що через це так і роздувають цю історію. Бо нашого хлопця вдарили і розбили губу.

– Це хтось з працівників Динамо?

– Я ще раз кажу я в обличчя не знаю, хто це. Але це хтось в екіпіруванні Динамо. Це чітко видно.

Свою позицію у коментарі FootballHub директор медіадепартаменту та пресаташе ФК Динамо Київ Андрій Шахов:

Андрій Шахов молодший ДинамоФото: Динамо Київ

– Погодьтеся, якщо Іщенко підходить до Бєліка і вони просто емоційно розмовляють, то чому Бєлік взагалі його відштовхує? Це хіба не рукоприкладство? Це також. За нашою версією, ситуація була наступним чином: Закінчився матч, Іщенко емоційно розмовляв з арбітрами, обговорював деякі моменти, вривається Бєлік і матом починає йому щось кричати. Іщенко відповідає, після чого Бєлік наносить удар Іщенку в груди. Кулаком в груди. Люди тримали Бєліка. Він виривався і хотів завершити свою справу. Я не знаю, які цілі він переслідував, але його рознімали і тримали, щоби він не завдав шкоди. Ми говоримо про те, що він завдав тілесних ушкоджень 70-річній людині, яка вдвічі старша. Він показує такий приклад своїм футболістам. U19 це ще не професійний рівень, не дорослий рівень, це юнацькі команди. Там дуже багато неповнолітніх гравців, якщо вони бачать, як їхній тренер підходить і завдає фізичної шкоди навіть будь-кому, а тут ще й літній людині, тоді про що взагалі може йти мова? Навіть якщо би Іщенко йшов на нього, то, вибачте, з якого переляку Бєлік підходить і відштовхує його, якщо Іщенко до нього не торкався. Ми збираємо всі документи, будемо подавати скаргу в КДК та Комітет етики та чесної гри.

– Щодо епізоду, про який казав Бєлік, що хтось в екіпіруванні Динамо вдарив 15-річного футболіста з академії і розбив губу. Бєлік каже, що в нього є відео, яке він поки не хоче показувати.

– Хай покаже, тоді ми будемо про це говорити. Ми цього моменту не бачили. Прикро, що не лише тренер команди наших суперників вдарив набагато старшу від себе людину, керівника академії клубу, а те, що вони абсолютно не організували протокол після матчу. Гра відбувалася на їхньому полі. Те, що відбувалося після матчу, прикро про це навіть говорити. То була ганьба і повний безлад, бо вболівальники вибігають на стадіон, а під час матчу, на трансляції це зафіксовано, не фани, а саме гравці академії Шахтаря кричать нецензурні речі "**ать ДК, **ать". Це кричали неповнолітні діти. Ми говоримо про те, щоби поважати суперника, що в нас війна у країні, але при цьому така ворожнеча йде. Це під час матчу вони кричали, Звичайно, наші хлопці це чули, бо стадіон невеличкий. І коли Маткевич забиває і йде до вболівальників святкувати, один із фанів Шахтаря кричить нецензурні слова про його маму, про всіх його родичів і показує середній палець. Це соромно. Тим більше це U19, коли дивляться діти. Який тренер такі і наслідки. Чого ми тоді очікуємо від гравців Шахтаря, про яку повагу до суперника може йти мова? Тому це все дуже-дуже прикро.

– Ви будете займатися цим інцидентом далі?

– Так, ми будемо, збираємо зараз документи, щоби подати в Комітет етики та чесної гри. 

– Яка Ваша позиція по цьому відео, про яке говорить Бєлік?

– Хай вони його оприлюднять, покажуть. Ви розумієте, я Вам зараз скажу, що в мене є відео, де Бєлік б’є нашого футболіста. Ви мені повірите, якщо я Вам докази не надам? Звичайно ні. Чому ми маємо вірити Бєліку, який каже що я вам покажу відео. Знаєте, мені це щось нагадує. Це мені нагадує: "Я вам зараз покажу звідки готується нападєніє".

Читайте також: Лунін має 4 пропозиції з АПЛ! Українець піде з Реала лише за однієї обставини

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також