Скандал! Розлючені фани вимагали, аби гравці йшли до роздягальні рачки

Величезний скандал трапився у матчі Люцерна та Грассхоппера в швейцарській Суперлізі. Фани Грассхопера влаштували безлади та принижували гравців своєї команди.

До сутичок дійшло на 70-й хвилині матчу, коли Грассхоппер вже програвав 0:4. Такий рахунок відправляв клуб із Цюриха у Другу Лігу Швейцарії, вперше за останні 70 років.

Розлючені фанати спочатку залишили свої місця на секторі, а потім перемістилися ближче до футбольного поля. Матч було зупинено. Хулігани Грассхоппера підійшли до гравців і почали вимагати віддати футболки. Дехто з футболістів на це погодився, а дехто почав сперечатися. Дійшло навіть до штовханини. Фани почали наказувати гравцям Грассхопперса, щоб ті залишили поле рачки, бо собаки не гідні носити кольори клубу.

За деякий час на полі з’явилася поліція. Але після 15-ти хвилин очікування матч так і не було продовжено. Остаточне рішення щодо цього поєдинку прийме Федерація Футболу Швейцарії. Скоріше за все, Грассхопперу присудять технічну поразку 0:3. Хуліганські дії фанатів команди гостей оцінюватиме поліція Швейцарії.

Грассхоппер є 27-разовим чемпіоном Швейцарії.