Скандалище у матчі Валенсія – Реал. Поєдинок на 107 хвилин, вилучення зірки і расизм. ВІДЕО

Бардак буває не лише у матчах УПЛ. Поєдинок Валенсія – Реал пройшов із величезним скандалом, про який говорить вся Іспанія.

Господарі сенсаційно перемогли 1:0, але те, як вони це зробили викликає негатив. Футболісти Валенсії грали грубо і не нехтували усіма засобами для перемоги. Наприклад, в одному із епізодів, який стався на 69-й хвилині, центральний захисник Валенсії Ерай Кюмерт скористався наявністю двох м'ячів на полі і вдарив другий м'яч прямо під ноги Вінісіусу, який на швидкості вривався до штрафного майданчика.

Також свої невисокі розумові здібності продемонстрували фани господарів, які протягом усього поєдинку вигукували расистські образи на адрес головної зірки Реала Вінісіуса Жуніора. А кульмінацією поєдинку стала штовханина на 94-й хвилині, під час якої Вінісіус рукою відмахнувся у голову Дуро і арбітр після перегляду VAR показав вінгеру Реала червону картку. У підсумку, 107-ми хвилинний матч завершися перемогою Валенсії 1:0.

Штовханина у матчі Валенсія – РеалPhoto by Getty Images

Та ще більший "цирк" відбувся уже після зустрічі, коли головний арбітр зустрічі у своєму звіті по матчу забув зазначити расистські образи вболівальників на адресу Вінісіуса. На що сам гравець саркастично відреагував у своєму Instagram, написавши:

З серії: "Це не футбол, це Ла Ліга". Суддя не записав расистських образ. RFEF [Королівська іспанська футбольна федерація – прим.ред.], ти чудова.

На пресконференції після поєдинку головний тренер Реала Карло Анчелотті висловив слова підтримки Вінісіусу:

Ми підтримуємо Вінісіуса. Він не хотів продовжувати грати. У Ла Лізі серйозні проблеми з расизмом. Весь стадіон називав Віні мавпою. Матч треба було зупинити. І я це сказав арбітру. Як ми зіграли? Та я не хочу говорити про футбол. Хіба ви хочете говорити зараз про футбол? Я хочу поговорити про те, що тут сталося. Я вважаю, що це важливіше нашої поразки. Те, що відбулося сьогодні, не повинно більше статися. У цій лізі щось не так, – цитує Анчелотті Мадрид Xtra.