Сказали шукати новий клуб, але не відпускають. Гравець Шахтаря розповів про ситуацію

Нападник Шахтаря і молодіжної збірної України Богдан В'юнник детально розповів про усю ситуацію, яка сталася довкола нього.

На днях портал FootBoom, гравець відмовився тренуватися з гірниками і хоче розірвати контракт!  Футболіст дав коментар журналісту Володимиру Звєрову, який у своїй авторській програмі "Звєров Про Футбол" опублікував розмову з футболістом.

У своєму коментарі В'юнник розповів, що Шахтар сам сказав йому не приїжджати на збори і шукати новий клуб. Але потім, коли з'явився варіант із переходом гравця в польську Лехію, Даріо Срна сказав гравцю перепідписати контракт спочатку на 4 роки, але коли отримали відмову, то запропонували лише на 1,5 роки. Зараз між Шахтарем і Лехією тривають перемовини.

– З’являється інформація про те, що Ви хочете розірвати контракт із Шахтарем через "пов’язані з війною переживання". Що з цього правда, а що не відповідає дійсності?

 – Нічого не відповідає дійсності. Після цих новин я був у шоці, тому що мені сказали не приїжджати на збори та шукати новий клуб, і одразу почалися перемовини між Шахтарем та Лехією з Гданська. Чекаю їхнього результату вже місяць. Востаннє у таборі Шахтаря я був на матчі у Токіо, після цього почалася відпустка. Я приїхав до своєї родини в Швейцарію, яка живе тут як біженці. 

– Скільки ще часу чинний контракт із Шахтарем? 

– Контракт до 30 червня 2025 року. Я сподіваюся на перехід в Лехію. 

– Мова про повноцінний перехід?

– Повноцінний перехід, або оренда із правом викупу 

Богдан В'юнник молодіжна збірна УкраїниФото: Getty images

– Чи розглядаєте варіант із орендою у клуб УПЛ?

– Ні, не розглядаю. Лехія дуже цікавиться мною ще з літа минулого року і дуже хоче бачити у себе. Тому я вибрав саме цей варіант.

– Що Вам сказали у Шахтарі? Яка позиція клубу?

– Від самого початку мені повідомили, що я і ще декілька гравців не поїдуть на збори. І що всім треба шукати нові клуби. Після цього Даріо Срна зв’язався із моїм батьком і сказав, що є інтерес з боку Лехії. Усе було гаразд, мені сказали не приїжджати на збори. Шахтар схвалив перехід до польського клубу, але Даріо сказав перепідписати контракт на 4 роки. Ми відмовилися. Потім йшли перемовини, але в офіційній площині Шахтар не відповідав на запити Лехії. Потім Даріо сказав перепідписати на півтора роки і йти в оренду. Ми попросили умову, що ця оренда має бути із правом викупу. Даріо на це не погодився. А потім ще перепитував, чому я не на зборах. Станом на вечір 8-го лютого Шахтар досі не відповів.

– Необхідне уточнення. Для чого укладати новий контракт на півтора роки, якщо чинний спливає через півтора?

– У нас було таке ж запитання, але і на це ми погоджувалися.

– Лехія – команда Другої ліги чемпіонату Польщі. Чи не вважаєте, що цей рівень занизьким для гравця молодіжної збірної України?

– Це клуб із історією. Вони вперше за 15 років вилетіли з Екстракляси і зараз ставлять завдання повернутися. Ще раз кажу – вони ще влітку дуже хотіли мене придбати, але Шахтар відмовив. Сказали, що я їм потрібен. Я зіграв 6 матчів у Прем’єр-лізі і далі, з вересня, майже завжди був поза заявкою. Лише кілька ігор сидів у запасі. Тому Лехія – це дуже цікавий проект для мене.

– Як, на Ваш погляд, буде далі розвиватися ситуація?

– Сподіваюся, що клуби домовляться і буде все гаразд.

Читайте також: Ребров оцінив суперників по Лізі націй! Тренер збірної України назвав мету команди

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також