Скільки коштує і хто хоче купити? Вся правда про інтерес Динамо та інших до Довбика. ВІДЕО

Нападником збірної України цікавляться.

Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live розповів про інтерес клубів до Артема Довбика:

Я знаю про офіційну зацікавленість у послугах Довбика двох клубів. Це реальна зацікавленість і не з України. Це Бешикташ (турки приїжджали і дивилися гру напаника) і Олімпік Марсель (там так само був предметний інтерес та процес перемовин). 

Зараз у Довбика ще триває контракт із Дніпром-1 (здається, ще 2 роки). Трансферна ціна – думаю, що він має стабільністю довести, що сума, яку вимагає за нього клуб, а це не маленькі гроші – близько 10 мільйонів, адекватна. Починаючи від 5 мільйонів євро і завершуючи 15 мільйонами євро – в залежності від того, який клуб попросить (якщо Шахтар чи Динамо, то це буде 15, а якщо якийсь європейський клуб – то, можливо, менше). Така політика Дніпра-1.

Після Євро-2020 Луческу наполегливо просив президента Динамо вступити у перемовини стосовно Довбика. Тренер киян наполягав на тому, що цей форвард на даному етапі потрібен Динамо. Розмови почалися, але ціна, яку виставив Дніпро-1, не задовольнила Динамо.

Знаю, що інтерес Луческу до Довбика нікуди не зник і він, мабуть, хотів би бачити його у своїй команді. Гра Динамо – СК Дінпро-1 мала б стати для цього футболіста матчем життя. Якщо тобою цікавиться команда, яка грає в Лізі чемпіонів, і тренер виявляє інтерес, то ти маєш викластися на повну. Показати себе, забити м'яч. Не думаю, що останній матч цих команд переконав тренера киян, що Довбик так вже потрібен київському Динамо. 

Коли є шанс, то за нього треба чіплятися. А так Луческу подивився і подумав, що "може, краще Гармашем будемо грати, ніж платитимемо ту суму, яку вимагає Дніпро-1". У нас гравці думають, що такі шанси постійно будуть, а це не так. Тепер я не впевнений, що Луческу зараз наполягатиме на цьому трансфері.

Читайте також: Максимальна сила! Петраков оголосив список викликаних гравців збірної України. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також