Склад Динамо поповнять легіонери? Кияни працюють над підсилення для Шовковського

Наступного сезону в Динамо може бути на декілька іноземних гравців більше.

Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі Циганик LIVE повідомив, що кияни ведуть перемовини з легіонерами, які мають довгострокові контракти з клубом, але наразі виступають в оренді, після того, як скористалися правилом ФІФА і призупинили свої угоди з українською командою. Динамо планує залучити таких гравців на наступний сезон, але наразі шанси на успіх оцінюються 50 на 50.

 

Є перемовини, щоби деякі футболісти повернулися з оренди. Я так розумію, що Горбач та Яцик стовідсотково повертаються. Вони тренуватимуться і готуватимуться з Динамо до сезону на першому зборі. Це точно. Крім того, наскільки я розумію, там є певні нюанси з тими футболістами, які мали довгострокові контракти з Динамо. Це легіонери. Але вони використовували правило ФІФА, що дозволяло припиняти угоду. Наскільки я розумію, зараз йдуть переговори про те, що хтось із легіонерів може таки повернутися до Динамо. Це цілком можливо, зараз шанси 50 на 50.

За даними Transfermarkt, Динамо має довгострокові контракти з Вітіньйо (наразі виступає в оренді за Брагантіно) та Еріком Раміресом (провів сезон у Атлетико Насьйональ). Угоди обох завершуються у червні 2026-го року. Також Джастін Лонвейк має чинну угоди з киянами до літа 2027-го року.

Читайте також: Потрібні найкращі. Титулований хоче підписати Довбика і створити ТОПдует форвардів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також