Сліпа Феміда прозріла. Суддівський цирк топить Динамо Брест у матчі з сенсаційним Мозирем

Справжня битва пройшла у Бресті.

Артем Мілевський – головний герой Бреста у матчі зі Слуцьком. Екснападник київського Динамо забив єдиний у тій зустрічі м’яч і вже на старті поєдинку зі Славією міг повторити свій подвиг. 10-ка Бреста спочатку на 5 хвилині організував вихід віч-на-віч з голкіпером Мозира для свого партнера, який пробив повз ворота. А на 7 хвилині після класного пасу від Бакая сам Мілевський намагався в дотик переправити м’яч у сітку воріт Славії.

Фото ФК Динамо Брест

Після стартової активності господарів гості з Мозира відвели гру від своїх воріт і до початку другої половини матчу вболівальники наднебезпечних моментів не побачили.

Друга сорокап’ятихвилинка розпочалася з шансу Мілевського. Нападник Динамо замикав подачу з кутового, але удар заблокував легіонер Славії Пантя (той самий, який вважає виступи в окупованому Криму нормальною справою).

Поки Брест думав, як відкриватиме рахунок у матчі, гості взяли і забили. Мельников впав у штрафному майданчику динамівців і арбітр без сумнівів вказав на одинадцять метрів. Чухлій без проблем пенальті реалізував – 0:1.

Вирішальний вплив арбітра

Рефері з прізвищем Доля, мабуть, вирішив, що його втручання у цьому матчі замало, тому і проігнорував удар гравця мозирців у голову Бикову. Страшне розсічення, яке мало би завершитися вилученням і пенальті у ворота гостей. Але завершилося нічим.

Розгублені господарі не розуміли, що відбувається. Неуважність вже на 77 хвилині привела до ще одного забитого гостями м’яча. Мельников наважився на удар з дальньої відстані, м’яч влучив у стійку, а на добиванні першим був Котляров – 0:2!

Брест кинувся відіграватися. І на 85 хвилині їм вдалося відквитати один м’яч. Павловець, здалося, невдало пробивав по воротах Славії, але Тимонюк підправив м’яч у сітку власних воріт – 1:2.

Останні хвилини – бенефіс незграбності Гордейчука. Атакувальний гравець Бреста змарнував дві вбивчі нагоди, пробивши повз ворота з вигідних позицій після виходів віч-на-віч з Барановським.

Не обійшлося без арбітра Долі, який у компенсований час не призначив ще один явний пенальті у ворота мозирців. Веретило проривався на ударну позицію у штрафному майданчику гостей, де його потягнули за руку…

Динамо Брест сенсаційно поступається Славії з Мозира 1:2, яка другий тур поспіль перемагає гранда білоруського футболу. У чемпіонів залишається дуже багато запитань до суддівства у цьому матчі.