Еріксен, який 3 роки тому пережив зупинку серця, забив на Євро-2024. Словенія і Данія зіграли внічию. ВІДЕО

У стартовому матчі групи С на Євро-2024 Словенія грала з Данією.

Першими могли забивати саме словенці. На 16-й хвилині Беньямін Шешко наважився на удар із дальньої відстані і м'яч пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою!

Та вже у наступній атаці гравці збірної Данії відповіли голом. Вінд у штрафній зоні суперників скинув п'ятою на Еріксена і той другим дотиком відправив м'яч у кут воріт – 0:1. Символічний момент, оскільки рівно 1100 днів тому в Еріксена сталася зупинка серця (наприкінці першого тайму в матчі з Фінляндією на Євро-2020).

Перед перервою Еріксен мав можливість оформити дубль, але із меж штрафного майданчика він пробив вище воріт.

На 65-й хвилині Облак врятував Словенію від другого пропущеного м'яча. Крістенсен прострілив з лівого флангу до воротарської зони і Гойлунд пробивав з декількох метрів – сейв голкіпера.

На 76-й хвилині ледь не забив Шешко, проте м'яч після гарматного пострілу нападника Лейпцига влучив у стійку.

Та вже за мить гравці збірної Словенії зуміли зрівняти рахунок. Янжа опинився першим на підбиранні після подачі з кутового і в дотик сильно пробив – м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку воріт – 1:1.

На 81-й хвилині словенці ледь не вийшли уперед. Шпорар продерся повз захисника і стріляв з гострого кута – сейв Шмейхеля.

Більше голів у зустрічі не було. 1:1 у матчі Словенія – Данія. Це перша нічия на цьому чемпіонаті Європи.