Соль і Супряга. Луческу розповів у чому проблема цих нападників. ВІДЕО

Відверта оцінка від тренера киян

Мірча Луческу детально пояснив причини невдалого сезону Владислава Супряги та розкрив фактор, через який не заграв у Києві Фран Соль:

Про Супрягу:

На жаль, Супряга не виправдав сподівань, які ми плекали. Тому що окрім організації гри в обороні, нам потрібно було забивати м’ячі, щоби вигравати.

Вітя Циганков, на жаль, був травмованим дуже часто. Те саме було з Буяльським. І відповідальність випала саме на Супрягу. Шкода, але він не витримав цього навантаження. Він грав дуже багато, особливо в першому колі. Старався, але не робив того, що зараз робить, наприклад, Бєсєдін.

Він не допомагав нам так, як має, коли грав в атаці. У Супряги дуже сильні чесноти. Він грає обома ногами, у нього є швидкість, хороша гра головою. На жаль, у нього нема агресивності.

Він дуже легко втрачав м’яч та поступався в єдиноборствах. Програв конкуренцію в другій частині сезону, коли повернувся Бєсєдін. Звісно, якби команда була десь в середині турнірної таблиці, він би частіше грав, тому що говорили би про майбутнє цього гравця і ми могли його ставити у склад. Зараз йому потрібно більше ігрового часу.

“Феномен” іспанського легіонера Динамо Франа Соля Мірча Луческу пояснив у порівнянні:

Найголовніший момент – виховання, ігрове мислення, досвід цих молодих виконавців. Це те, що ми маємо починати робити в Динамо. Виграли чемпіонат U-21. Є гравці в U-19 перспективні. В них треба вкладати гроші. Організовувати матчі, турніри. Звісно, це витрати, переїзди. Але я за те, щоби вкладати гроші в академію, у розвиток.

Коли платиш 3, 4, 5 млн за гравця, ти ще не знаєш, яка віддача буде від нього. Ось, наприклад, Фран Соль. І візьміть його коефіцієнт корисної дії або Бєсєдіна, наприклад. Тому я за те, щоб вкладати гроші в молодь.

Читайте також: Два клуби — одна ціль. Шахтар та Динамо позмагаються за захисника

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також