Спадок Павелка. Шевченко стикнувся з дефіцитом на велику суму в бюджеті УАФ

Ігор Циганик у своїй авторській програмі Циганик LIVE розкрив шокуючий інсайд.

За словами журналіста під час аудиту, який анонсував Андрій Шевченко, коли очолив Українську асоціацію футболу, вже виявили дефіцит бюджету УАФ на суму близько 2-х млн євро.

Андрій Шевченко очолив Українську асоціацію футболу. Ви знаєте, він оголосив про те, що найближчим часом буде зроблено фінансовий звіт, аудит. Я вам хочу відкрити такий невеличкий інсайд. На сьогоднішній день вже абсолютно відомо про те, що фінансова дірка в бюджеті близько 2 млн євро. Уже зараз дефіцит близько двох мільйонів євро. Тобто, зараз новому керівництву УАФ треба знайти 2 млн євро, щоби просто закрити цей бюджет. Уявіть собі, що було до цього. Достатньо складна історія для команди Шевченка це все залагодити. Звіт буде опублікований повністю лише через 2 місяці і тоді Андрій Шевченко вийде до преси і оголосить результати цього звіту, але на сьогодні така інформація, що вже зараз потрібно ліквідовувати дефіцит майже 2 млн євро. Це величезна сума.

Нагадаємо, колишній президент УАФ Андрій Павелко проходить підозрюваним у справі про розкрадання грошей на будівництві заводу з виготовлення штучного газону для футбольних полів. За версією слідства, функціонер підозрюється у розкраданні 26 мільйонів гривень.

Читайте також: Гарні новини для Миколенка! АПЛ ухвалила важливе рішення щодо Евертона

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також