Спартак Суббота з футболу. Друг Павелка з УАФ вляпався у скандал

Від начальника ДАІ і митника з контролю за контрабандою – до директора комунального закладу СДЮШОР "Юність"! Хто б міг подумати, що закладом, який виховує футбольну еліту Чернігівщини, керуватиме людина, далека від футболу? Колишній високопоставлений функціонер правоохоронних органів часів Януковича Геннадій Прокопович, попри люстраційне законодавство та чисельні скандали, зміг не лише очолити школу олімпійського резерву "Юність", але й стати очільником регіонального підрозділу федерації футболу.

Ультрас чернігівської Десни Дмитро Дорошко розкриває секрет успіху функціонера УАФ. Щоправда цей рецепт із присмаком скандалу. Суперники звинуватили Прокоповича у численних порушеннях регламенту і підробці документів. Проти призначення директором Прокоповича СДЮШОР "Юність" активно виступали батьки юних футболістів, тренери і навіть футбольний фан сектор чернігівської Десни.

Представники тренерського складу обурювались тим, що на цю посаду призначили людину без відповідної педагогічної освіти (у Геннадія Прокоповича – юридична освіту) та досвіду роботи. Із тренерами ніхто не радився. Їх просто поставили перед фактом. Ба навіть більше - новоспечений директор почав звільняти неугодних йому працівників без поважних на те причин. Тому тренери разом із батьками розпочали збір підписів щодо негайного звільнення Геннадія Прокоповича і навіть звертались до Міністерства освіти з відповідним листом.

Ультрас Десни намагались вплинути на ситуацію в корумпованій футбольно-функціонерській системі, аргументуючи неможливість такого призначення:

На посаду директора спортивної школи, згідно законодавства, може призначатися особа, яка є громадянином України, має вищу освіту за спеціальністю фізична культура та спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менше трьох років. Виникає питання: А яким чином Геннадій Прокопович, не маючи педагогічної освіти зокрема, і особливо за спеціальністю фізична культура та спорт, може бути призначений на таку відповідальну керівну посаду?

Спартак Суббота з футболу. Друг Павелка з УАФ вляпався у скандалФото Дмитра Дорошка

Чи як без педагогічної освіти чернігівський Цезар може тренувати юнаків? "Працює" і гроші платяться...

Спартак Суббота з футболу. Друг Павелка з УАФ вляпався у скандалБез освіти тренує дітей чи просто на зарплаті? Фото Дмитра Дорошка

Ультрас Десни, батьків юних футболістів і просто небайдужі люди вже двічі зверталися ддо керівництва області щодо ситуації з горе-директором. Наразі ніяких реакцій немає, але люди будуть боротися.

Геннадій прокопович не сумує і весело проводжить час із другом,а за сумісництвом і керівником УАФ, Андрієм Павелком. Проводять час разом навіть тоді, коли у Павелка ковід! 

Читайте також: Вже без українця. Мудрика потішила пісня фанатів Челсі, але вони вже її змінили. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також