Спершу привіз, а потім героїчно камбечив. Асист і пенальті у різні ворота від українця

Український легіонер видав дуже насичений матч. Володимир Костевич та Богдан Бутко відіграли за Лех усі 90 хвилин у поєдинку проти Заглембе. Але саме ексгравець Карпат став одним із найпомітніших на полі. У першому таймі за рахунку 1:2 Костевич зіграв рукою у власному штрафному майданчику і подарував пенальті супернику.

Вже у другому таймі захисник реабілітувався і на 77-й хвилині віддав асист на Камінського.

А за дві хвилини до завершення основного часу Костевич виконав простріл до штрафного майданчика, який рукою зупинив захисник. Арбітр переглянув VAR і призначив пенальті у ворота Заглембе. Удар із позначки реалізував Рамірес і встановив остаточні 3:3 на табло.

Після цієї нічиєї із Заглембе Лех залишився на 5-му місці із 43 очками після 28 матчів.