Справа Олімпіка: злочин і кара

Ця історія розпочалася у березні 2015-го року. Оцінюючи перспективність молодіжних складів команд УПЛ, ми звернули увагу на одну дуже «талановиту», як пізніше з’ясувалося команду.

U-19 донецького Олімпіка завершив сезон 2014-15 із різницею мячів «мінус 63». Усі споглядали за тим як  Олімпік пропускає по шість-сім-вісім мячів за гру, а ряд гравців просто не хотіли грати у футбол. Згодом один професійний гравець букмекерських контор порадив подивитися на ці результати під інших кутом…  У програми Профутбол не залишалося сумнівів, що молодіжний Олімпік грає на контору. Пропонуємо вам ще раз згадати моменти славнозвісного матчу Карпати – Олімпік.

Профутбол був упевнений у своїй правоті та пішов у відкритий конфлікт, розуміючи, що розмова про справедливість із українськими футбольними чиновниками у 99.9% випадків – марна трата часу. За нашими оцінками, упродовж 2015 року U-21 та U-19 Олімпіка зіграли більше 10 матчів із фіксованим результатом (*це не враховуючи ігор основного складу, таких як легендарна Олімпік – Металіст). Матчів із однаковими симптомами – аномальними рухами ставок (особливо, на тотал голів), купа пропущених мячів на останніх хвилинах, з пенальті, з пенальті на останніх хвилинах.

КДК застосував санкції до молодіжних команд Олімпіка за матчі з фіксованим результатом. За нашою інформацією Ю-19 і Ю-21 будуть дискваліфіковані щонайменше до кінця цього сезону. Клуб буде оштрафовано. Офіційного підтвердження поки ще не має. Будемо стежити за розвитком ситуації.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також