Сталь – Олімпік. Суха нічия

Сталь на підйомі проводить 2018 рік, в Олімпіка справи дещо гірші – команда дуже не стабільна у своїх результатах. Втім, очне протистояння могло кардинально вплинути на серії обох команд.

Факти до матчу:

– Сталь виграла 3 із 5 матчів в новому році.

– Олімпік програв 4 із 5 останніх гостьових матів.

– Лише 1 із 3 домашніх матчів проти Олімпіка виграла Сталь.

Сталь та Олімпік розпочали матч в найкращих традиціях поєдинків другої шістки. Багато жорсткої боротьби і м’яч переважно в центрі поля локалізувався. Втім, було декілька потенційно небезпечних нагод. Гостро після сольного проходу пробивав Пасіч, але в площину воріт не влучив. Господарі переважно розраховували на вертикальний футбол і він допоміг їм завдати єдиного удару в отвір воріт на дві команди.

Після перерви змінилось небагато. Сталь почала грати першим номером, але від цього роботи як у голкіпера Олімпіка, так і у воротаря Сталі не додалось. Попри територіальну перевагу господарів останнє слово міг сказати Олімпік. Балашов скористався помилкою захисників та вийшов на ударну позицію, але надто довго вибирав момент для удару і оборонці змогли реабілітуватись. Фінальний свисток зафіксував суху нічию 0:0.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також