Стартап року в АПЛ. Голкіпер збирав гроші під час матчу

Воротар Арсенала розповів про своє фінансове збагачення за рахунок вболівальників суперника.

23-річний голкіпер лондонського Арсенала Аарон Рамсдейл у подкасті Бена Фостера розповів про поведінку вболівальників Лідса, які його збагатили:

Після нашого першого м'яча на поле полетіли пляшки та інші речі, наприклад, запальнички. Я прибрав їх в бік. Але згодом на мене полетіли гроші! Я дивлюся і бачу монету в 2 фунти. Я такі збираю, тому підняв. ще були однофунтові монети та 50 пенсів. Я став збирати їх і складати поряд зі своїм рушником. В перерві переклав всі зібрані кошти в рушник і побіг до роздягальні. Починається другий тайм і на мене знову летять різні предмети. перед пенальті в наші ворота на поле викинули електрону цигарку. Я сказав Калвіну Філліпсу: "Ваші вболівальники, мабуть, дуже багаті". В підсумку я зібрав на полі 17 фунтів (трохи більше 20 євро – прим.ред).

Голкіпера Арсенала Рамсдейл збирав гроші на поліPhoto by Getty Images

Арсенал виграв той матч з рахунком 4:1. Після 19 турів команда Артети йде на 4 сходинці АПЛ.