Степаненко: Ми дуже низько сіли. Це наша велика помилка

Ліон і Шахтар зіграли внічию 2:2 у матчі Ліги чемпіонів. Гірники після матчу говорили про те, що втратили два очки. Згодні?

Фото shakhtar

Тарас Степаненко, півзахисник Шахтаря:

Ми десь загубилися хвилин на 15. Дуже низько сіли, хоча Паулу Фонсека і попереджав, що цього робити не можна. Дали простір технічним футболістам, які почали комбінувати, і притиснули нас у власному карному майданчику. Коли швидко змінюється ситуація, то не встигаєш встежити, плюс втома накопичується.

В останні 15 хвилин ми змінили гру і створили кілька моментів. Двічі добре вибігали в атаку, але не вистачило точності. Могли забивати ще. Той же Кайоде влучив у хрестовину. Потрібно вирішувати такі моменти. Проте, видалася гарна гра для вболівальників. Ми засмучені тим, що втратили два очки.

Мемфіс Депай добре освіжив гру Ліона на фланзі. Є його заслуга, а й ми зробили велику помилку тим, що дуже низько сіли. Коли ти сідаєш низько, то не встигаєш перекривати супернику вільні зони. Чи то фізично підсіли, то чи вже хотіли зіграти на утримання рахунку, за що і поплатилися.

Якби перед матчем сказали, що зіграємо 2:2, то в принципі це нормальний результат. Якщо дивитися на матч, то ми повністю провалили відрізок з 65-ї по 80-у хвилини. Команда високого рівня не повинна так робити. На брак досвіду не можна послатися, у нас всі досвідчені гравці. Ми давно граємо в єврокубках і знаємо, що темп потрібно тримати протягом 90 хвилин. В УПЛ ми вирішуємо результат до 70-ї хвилини, а в Лізі чемпіонів це позначається.

Микола Матвієнко, захисник Шахтаря:

Вдячний тренерському штабу, за те, що вони надали мені таку можливість – випробувати свої сили в Лізі чемпіонів. Не люблю оцінювати свою роботу, нехай оцінить хтось інший.

Гра на правому фланзі? Усе впирається в практику. Чим більше тренувань і матчів проводиш, тим простіше. Плюс хлопці підтримують, тому практично не відчуваєш різниці. Але розумію, що потрібно більше працювати правою ногою.

До конкуренції завжди готовий. Ми робимо свою роботу, кожен день тренуємося і віддаємося роботі. А там тренери приймають рішення.

Який сенс сюди приїжджати з думками про нічию? 2:0 вигравали і втратили перемогу. Напевно, не вистачає якраз таких ігор, тонусу, якого набуваєш через матчі, в яких боротися доводиться всі 90 хвилин. Коли протистоять такі серйозні суперники. Можливо, десь не вистачило і концентрації в обороні всій команді.

Сергій Кривцов, захисник Шахтаря:

Ми більше втратили два очки, а не одне заробили. Пропустили через свої ж помилки. Сіли низько, дали простір супернику.

Десь трохи розслабилися. Ну і нас сьогодні поставили на місце. Після перерви вони дійсно внесли зміни в тактику. Але зіграй ми зосередженіше, уважніше і надійно – не пропустили б.

Ми вели 2:0, гра нам давалася, але в підсумку – лише нічия. Зараз у нас два очки і попереду ще чотири матчі. Будемо намагатися набирати очки.

Ларрі Кайоде, нападник Шахтаря:

Я побачив можливість і швидко прийняв рішення. Тому що, якби я затримався з ударом, голкіпер був би вже готовий до нього. Якби м’яч не зачепив захисника, думаю, там був би гол. Але потрібно дивитися вперед.

Нічого не відчув у цей момент. Це нормально, це футбол.

Фонсека попросив блокувати атаки Ліона через центр поля, тому що вони небезпечні там. Але як тільки ми забираємо м’яч, я повинен бігти вперед.

Не можу сказати, що щось пішло не так. Це нормально у футболі. Ми просто сіли нижче, допустили деякі помилки.

У матчі з Манчестер Сіті все можливо. У минулому сезоні Шахтар переміг містян. Ми сподіваємося на перемогу.

Набіль Фекір, капітан Ліона:

Це правда, що вони домінували в першому таймі. Але в другому ми мали багато моментів – забили два і за рахунку 2:2 мали три можливості забити

Ми дуже добре розпочали європейську кампанію і мали вигравати сьогодні. Але нам протистояла сильна команда.

Паулу Фонсека про матч з Ліоном

Ми дещо загубилися в тактичному плані ©Тренер FC SHAKHTAR Паулу Фонсека був відвертим на прес-конференції🔥Чому не вийшло перемогти французів👇

Опубліковано FootballHub Середа, 3 жовтня 2018 р.