Стійка, поперечка – Динамо шведам не забило

Динамо — Естерсунд. Огляд матчу

Нулі зі стовідсотковими гольовими моментами🤔FC Dynamo Kyiv зіграло внічию з Естерсундом⭐Дивись найцікавіші моменти матчу👇

Опубліковано FootballHub Вівторок, 5 лютого 2019 р.

Порівняно з першим спарингом на другому зборі, коли Динамо розгромило болгарський ЦСКА 3:0, у складі киян відбулася одна зміна – Шапаренко вийшов зі старту, а Шепелєв залишився на лавці. У воротах місце зберіг Бойко, а не Бущан, заявлений від Динамо в основі.

З перших хвилин шведський Естерсунд діяв дуже грубо. І моменти у киян виникали здебільшого зі стандартів. Так, Віктор Циганков отримав шанс пробити зі штрафного метрів із 21. М’яч після удару капітана на виконання пішов вище воріт. Лише в середині тайму кияни зуміли провести осмислену атаку: Циганков здійснив ривок, прострілив на 11-метрову позначку, де опинився вільний Шапаренко. Микола вирізав м’яч шведою правої ноги під ліву стійку, але влучив не у ворота, а в саму стійку. За мить знову Шапаренко мав шанс – Соль підправив йому під удар, але Микола пробив без вигадки і кволо. Воротар Естерсунда без проблем забрав м’яч.

Найгостріший момент народився наприкінці тайму. Вертикаль Кадар-Шапаренко-Вербич завершилася прострілом Беньяміна з лівого флангу. Фран Соль до м’яча добіг, але з двох метрів пробив… НАД порожніми воротами.

Фото ФК Динамо Київ

0:0 після першого тайму.

З усіх подій другої 45-ти хвилинки найпомітнішою стала заміна Бойка на Бущана на 60-тій. До того йшла обопільна боротьба без небезпечних моментів. Ближче до середини тайму Динамо спромоглося на гольову спробу. Чече одним пасом дуже розумно вивів Буяльського на ударну позицію. Поки оборона Естерсунда кидала руки догори, вказуючи на можливий офсайд, Віталій пробив з гострого кута, але не влучив у площину.

До Соля в центрі нападу м’яч просто не доходив, його закривали і, правду кажучи, іспанця не було видно. Часто кияни нерозумно розпоряджалися м’ячем, дозволяли скидання п’ятками, грали без акцентованих пасів і реальної гостроти. Відсоток втрат перед чи у самому штрафному майданчику був дуже великим.

Вербич перебрав на себе виконання штрафного удару під завісу матчу. Перекинув стінку, але влучив у поперечку. З фінальним свистком шведи організували вихід віч-на-віч із Бущаном, утім, Аеш пробив над воротами.

0:0 – сценарій першого збору повторюється. Нагадаємо, тоді кияни перемогли Бохум 3:0, потім була нічия зі Стяуа 1:1.