Стіна Шахтаря. Гірники завдяки швидкості та мегасейвам Пятова приголомшують Інтер. ВІДЕО

Український клуб здобуває свої перші очки у цьому розіграші Ліги чемпіонів

Старт київського поєдинку Шахтаря з Інтером ознаменувався жахливою травмою форварда господарів. Думфріс у боротьбі з Траоре невдало впав на ногу легіонеру донецького клубу. Нападник з Буркіна-Фасо не зміг продовжити зустріч і на ношах залишив поле Олімпійського.

До травми Траоре господарі встигли створити один небезпечний момент. Соломон прорвався флангом і після зміщення в центр пробив – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Хандановича.

Чемпіони Італії відповіли суперударом Барелли. Чемпіон Європи у складі збірної Італії наважився на удар з-за меж штрафного майданчика Шахтаря – Пятова і команду врятувала поперечка.

Шахтар та Інтер по черзі перехоплювали ігрову ініціативу у першій половині. Гірники робили акцент на швидкі атаки (одна з яких могла закінчитися голом, але Алан Патрік занадто довго думав над ударом з меж штрафного майданчика гостей). А підопічні Індзагі намагалися фізично зачавити українську команду. Один із стандартів перетворився на супершанс для Джеко. Боснієць із меж воротарського майданчика Пятова пробив вище воріт господарів.

Другий тайм розпочався з неймовірного змарнованого Шахтарем моменту. Атака підопічних Де Дзербі завершувалася передачею Додо під удар Педріньйо, якому треба було переправити м’яч у порожні ворота Хандановича. В останній момент на шляху м’яча стала нога Шкриняра, який врятував міланський клуб.

Інтер відповів на 65 хвилині. Пятов помилився біля власних воріт, м’яч в один дотик доправили до Лаутаро Мартенса, який одразу пробив – вище!

Матч скинув оберти, прокинувшись вибухом на 86 хвилині. Андрій Пятов потягнув спочатку класний удар від Корреа, а потім і удар головою від Де Врея в кут воріт гірників – 0:0.