Стримали фаворита. Евертон з Миколенком зупиняє Ман Сіті

У 18-му турі АПЛ Манчестер Сіті приймав Евертон. У стартовому складі гостей вийшов український захисник Віталій Миколенко.

Уже на 11-й хвилині Де Брюйне помітив вривання Голанда та віддав розрізний пас. Норвезький форвард прокинув м'яч повз Пікфорда, але не влучив у ворота з гострого кута. За деякий час Марез у штрафному майданчику розхитав Миколенка і викотив у центр на Голанда. Цього разу Ерлінг не схибив – 1:0.

На 44-й хвилині Ман Сіті отримав ще один шанс забити. Де Брюйне навісив зі штрафного, а Стоунз потужно пробив. У стійку.

В середині другого тайму Евертон зрівняв рахунок. Після обрізки в центрі поля підопічні Френка Лампарда провели контратаку. Грей протягнув м'яч та завдав відмінного удару у дальній кут. Так рахунок став 1:1.

У підсумку Евертон зупинив Ман Сіті. Команда Миколенка зберігає за собою 16-те місце. Ман Сіті йде другим.