Суддівський скандал. Арбітри покуражилися в матчі Минай – Дніпро-1. ВІДЕО

В українському футболі сама гра знову відходить на другий план. На авансцену матчу Минай – Дніпро-1 вийшли арбітри. Копієвський (у полі) та Пасхал (на VAR) відверто наварили в цій зустрічі.

У першому таймі підопічні Кучера попри не надто успішну атакувальну гру все ж мали перевагу. Саме гості створили дві по-справжньому небезпечні нагоди, але і в моменті з Біллом (бразилець з гострого кута пробив у стійку воріт Миная), і в епізоді з ударом Піхальонка (після навісу від Філіппова півзахисник пробивав головою, але Бандура врятував) дніпрянам не вдалося забити.

Під завісу першої половини гри виблиснув суддівський геній тандему Копієвський/Пасхал. Панасенко в стилі кунг-фу ногою влетів у Каплієнка. Арбітр в полі показав спортсмену з Миная лише жовту картку, а VAR, чомусь, забув втрутитися в епізод, який в цивілізованому світі мав би закінчитися вилученням.

Свою феєрію Копієвський та Пасхал продовжили після перерви. На 47 хвилині зустрічі Сарапій з фолом зупинив прорив Твердохліба. Копієвський призначив штрафний удар поряд з лінією штрафного майданчика і показав Сарапію заслужену жовту картку. Здавалося, що на цьому епізод завершено, але втрутився Пасхал, який побачив у цьому епізоді вилучення для Сарапія і покликав головного арбітра подивитися відео моменту фолу. Куди дивився Копієвський? – Не зрозуміло, але він точно не зважив на фактори, які прямо "кричали", що це не "фол останньої надії". У підсумку Сарапію змінили жовту картку на червону!

Дніпро-1 навіть в меншості намагався атакувати. Конструктиву було мало, але і одне бажання могло принести результат. На 82 хвилині Копієвський з Пасхалом вгледіли пенальті, коли Танчика у власному штрафному майданчику підчепив Кравчук. Одинадцятиметровий не зумів реалізувати Бабенко – сейв Бандури!

Минай на останніх хвилинах основного часу зумів організувати результативну атаку. Гечев з флангу віддав на Твердохліба, нападник Миная х близької відстані спочатку не зумів переграти Кінарейкіна, але з другої спроби все ж пробив повз голкіпера дніпрян – 1:0!

Вже у компенсований до другого тайму час Домінго Бланко заробив ще один пенальті. Солдат порушив правила проти аргентинця, який з одинадцятиметрової позначки легко переграв Бандуру – 1:1!

Дніпро-1 на останніх хвилинах не зумів вирвати перемогу. Бойова нічия в матчі, де футбол зіпсували арбітри.