Суха нічия! Матч Зорі з Оболонню сильнішого не виявив. ВІДЕО

У неділю, 28 квітня, в рамках матчу 26-го туру УПЛ Зоря приймала Оболонь.

У високому темпі команди увійшли у гру. Багато боротьби та дрібних фолів було зі старту поєдинку. Перший перспективний момент для відкриття рахунку створила Зоря. Антюх віддав передачу на Герреро, який потужно пробив, і, на щастя Оболоні, Федорівський врятував свою команду.

Пивовари також не відсиджувалися в обороні, загострюючи гру. Так, Карась наніс удар з дальньої дистанції, на що швидко зреагував Турбаєвський, зробивши суперсейв.

В цілому, у першому таймі гра була рівною за всіма показниками, що відобразилося на рахунку – Зоря та Оболонь пішли на перерву з нулями на табло 0:0.

Такий хід подій не влаштовував ні луганчан, ні пивоварів, і тому, обидві команди розпочали другий тайм з мотивацією здобути бажані очки. Так, на 54-й хвилині підопічні Коваля мали чудову нагоду вийти вперед, коли Герреро пробивав — Федорівський виявився на місці.

Команда Іващенка одразу ж відповіла своїм моментом, коли Тарануха, прийнявши пас від Краснопіра, завдав удар, але м'яч пролетів над поперечиною.

У результаті, рахунок залишився незмінним 0:0 — Зоря та Оболонь розписали нічию.