Сумний прогноз. Циганик не вірить у справедливість Лозанни щодо матчу Швейцарія – Україна

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive дав скептичний прогноз розвитку подій по апеляції, яку Україна подала до Лозанни стосовно рішення УЄФА по матчу зі швейцарцями

Пряма мова:

Дуже сподіваюся, але стримано сподіваюся. Я розумію, що ми не повинні втрачати оптимізм, але, як показує практика, Лозанна дуже рідко змінює рішення УЄФА.

Там теж є якась своя корпоративна солідарність, в якій важко щось змінити, а особливо таким країнам як Україна. Якби це була Англія, Франція чи Іспанія, то, безперечно, це була би зовсім інша історія. Нам буде дуже і дуже складно. Там рішення вже прийнято і, в принципі, воно всіх задовольнило, крім нас. УСІХ!

Мені прикро, що так зробили зі збірною України. Будемо сподіватися, що наша асоціація зробить все можливе для того, щоби все-таки змінити це рішення і зіграти цей матч. Думаю, що десь у березні ми дізнаємося підсумковий результат©

Однобокість погляду на ситуацію викинула збірну України з найсильнішого дивізіону Ліги Націй, але надія на позитивне рішення по апеляції ще живе.

Читайте також: Таємничий трансфер Динамо. Ігор Циганик розповів про зміни у складі, які чекають Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також