Супербитва в Києві. Оболонь ледь не шокувала Динамо. ВІДЕО

Оболонь з перших хвилин матчу з Динамо показала, що не має наміру сидіти в глухому захисті.

Саме підопічні Валерія Іващенка забили першими в цій грі. Гол Мединського арбітри після підказки VAR скасували через мінімальний офсайд у Таранухи в момент передачі від Слободяна.

Гості відповіли моментом Ваната. Ярмоленко відпасував на Буяльського, а той розрізним пасом віддав на молодого форварда, який з меж штрафного майданчика розстріляв ворота суперника. Арбітр зустрічі одразу ж зафіксував офсайд, але після підказки відеоасистента гол зарахував – 0:1!

Господарі кинулися відіграватися і створили одразу декілька небезпечних моментів біля воріт Бущана. Спочатку голкіперу команди Луческу довелося рятувати після потстрілу Черненка, а потім двічі небезпечно пробивав Суханов.

Змарнувавши свої нагоди Оболонь знову пропустила. Мороз збив у власному штрафному майданчику Буляьського і арбітр зустрічі призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Ярмоленко – 0:2!

Міг ще до перерви лідер збірної України оформити дубль, але, прибравши на замасі захисника і голкіпера пивоварів, пробив занадто слабко і Черненко встиг з лінії воріт м'яч вибити.

Трішки пізніше Ярмоленко міг реабілітуватися, але м'яч після його удару поцілив у стійку воріт Федорівського.

За марнотратство гостей покарав все той же Черененко. На 43 хвилині півзахисник господарів виконав штрафний удар, Мороз дезорієнтував Бущана і м'яч влетів у ворота – 1:2!

Підопічні Мірчі Луческу трішки заспокоїли свого тренера перед свистком на перерву. Вже у компенсований до першого тайму час Буяльський замкнув простріл з флангу від Дубінчака – 1:3.

Другий тайм розпочався з гола Оболоні. На 50 хвилині Карась відгукнувся на подачу зі штрафного від Черненка і відправив м'яч у  ворота Бущана – 2:3!

Гості одразу ж відповіли супермоментом. Сидорчук з підбору пробив у стійку воріт господарів і м'яч відсокичв до Ямроленка, який з ходу пробив також у каркас воріт Федорівського.

Хлопці Іващенка відчули, що щастя близько і ще більше націлилися на ворота суперника. Тарануха навіть забив, але знову все зіпсував офсайд.

Загальмував порив Оболоні Груша. Гравець новачка УПЛ за три хвилини отримав дві жовті картки (за симуляцію та фол проти Бражка) – вилучення.

Кількісну більшість динамівці конвертували в гол. Ванат заробив пенальті, який впевнено реалізував Ярмоленко – 2:4 на 76 хвилині.

До розгрому мав доводити рахунок Волошин, який після класного розіграшу і пасу п'яткою від Буяльського опинився віч-на-віч із Федорівським – голкіпер Оболоні свою команду врятував.

Динамо довело зустріч до перемоги цей дуже непростий матч.