Суперфорвард. Дніпро-1 завдяки хет-трику Довбика громить Зорю. ВІДЕО

Український футбол у найкращих його проявах продемонстрували вболівальникам Дніпро-1 та Зоря.

Обидві команди без розкачки почали організовувати небезпечні моменти біля воріт одна одної. Першими небезпекою відзначилися футболісти луганського колективу. Кирюханцев з близької відстані пробив вище воріт після класної атаки гостей, а Булеца дальнім ударом перевірив на міцність стійку воріт Валефа.

Господарі відповіли виходом Адамаюка віч-на-віч з Мацапурою. Голкіпер Зорі виграв дуель в захисника дніпрян, ногою відбивши м'яч, який летів у ближній кут воріт луганців.

Виділявся своєю грою нападник Дніпра-1 Артем Довбик. Форвард збірної України обігрував опонентів і постійно загострював гру біля воріт суперника. На 28 хвилині Довбик заробив небезпечний штрафний біля штрафного майданчика гостей і сам же його виконав – точно у кут воріт Мацапури – 1:0!

Мав на 37 хвилині забивати Рубчинський. Талант господарів отримав м'яч від Амаша і пробив у протихід Мацапурі – голкіпер луганців дивом зреагував, ногою відбивши м'яч.

Після перерви атаки господарів дуже швидко принесли результат.

На 59 хвилині Бражко віддав невдалий пас на Мацапуру, Двобик м'яч перехопив, обіграв голкіпера Зорі та відправив м'яч у сітку вже порожніх воріт – 2:0!

Міг відіграти один м'яч Кирюханцев. Півзахисник Зорі вийшов віч-на-віч із Валефом після передачі від Булеци, але пробив у голкіпера Дніпра-1.

На 75 хвилині свою феєрію довершив Довбик. Нападник господарів скористався передачею Назаренка і з близької відстані переправив м'яч у порожні йкут воріт гостей – 3:0!

Дніпряни спокійно довели матч до переможного завершення. Команда Кучера продовжує тримати лідерство в УПЛ.