Супергол Ваната і камбек! Україна U-21 влаштувала перестрілку із Францією. ВІДЕО

Збірна України U-21 продовжує боротьбу за вихід на чемпіонат Європи. Черговим суперником українців по відбору стала Франція.

Старт поєдинку був для підопічних Ротаня шокуючим. Французи забили вже на 3-й хвилині. Лівий фланг оборони збірної провалився, Таловєров не зумів заблокувати удар Абліна, а Трубін пропустив у ближній кут — 0:1.

Та Україна доволі швидко зрівняла рахунок. Ванат отримав м'яч біля лінії штрафного майданчика французів, розвернувся і класно пробив з лівої у дев'ятку! Прекрасний гол молодого українського нападника — 1:1.

Друга гольова атака французів пройшла вже з іншого флангу нашого захисту. Після прострілу у центр наші гравці дали пробити Тюраму — 1:2.

Провал на лівому фланзі став наслідком третього пропущеного м'яча. Сич не зумів заблокувати простріл, Таловєров дав багато свободи півзахиснику французів Гуірі і той переправив м'яч у лівий від Трубіна кут — 1:3.

Подарував надію українцям наприкінці першого тайму Бадіашиль, який невдало підставив ногу під простріл Сича і зрізав м'яч у власні ворота — 2:3.

Підопічним Ротаня знову дещо пощастило вже на початку другого тайму. Після удару Бондаренка з меж штрафного майданчика на шляху м'яча опинився той таки Бадіашиль, від якого м'яч і влетів у ворота французів — 3:3.

Другий тайм виявився вже не таким результативим, як перший. Французи більше володіли ініціативою, створили декілька небезпечних моментів, але забити не змогли. Українці відповідали непоганими контратаками, Руслан Ротань навіть ризикнув і зіграв у два нападники (Супряга та Кухаревич), але результату це не дало. Підсумковий рахунок матчу — 3:3.

Збірна України вже втратила можливість вийти на чемпіонат Європи з першого місця. Щоправда, підопічні Руслана Ротаня ще можуть потрапити на європейську першість через плей-оф.