Суперматч у Києві! Чорноморець шокує Динамо. ВІДЕО

Чорноморець зі старту матчу з Динамо вирішив приголомшити команду Шовковського. Підопічні Григорчука вже на перших хвилинах завдали двох небезпечних ударів. Алефіренко пробивав у кут, а Кузик під поперечку воріт – Нещерет в обох випадках перевів м'яч на кутовий.

Проте після другого стандарту гості свого досягли. На 3 хвилині Кузик з кута поля подав у штрафний майданчик на Єрмакова, який відірвався від Дячука і влучним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Нещерета – 0:1!

Не встигли кияни відійти від такого удару, а рахунок вже став 0:2! На 11 хвилині одесити класно розіграли м'яч на фланзі і Бадібанга подачею знайшов Демченка, який влучно пробив головою!

Чорноморець відійшов на свою половину поля, зробивши акцент на контргрі, і до певного часу ця стратегія працювала, адже динамівці нічого не могли створити біля воріт Паста.

Першу загрозу біля воріт суперника господарі створили на 29 хвилині зустрічі, але м'яч після прострілу з флангу і удару від Волошина поцілив у стійку воріт гостей.

Змарнували свої супермоменти до перерви Буяльський та Ванат. Спочатку атакувальний півзахисник після витонченої передачі свого форварда з близької відстані пробив повз дальній кут воріт Паста. А за декілька хвилин вже Ванат, обігравши на фланзі Салюка, пробив поруч зі стійкою.

Старт другої половини гри виявився таким же феєричним.

Динамо за 3 хвилини організувало два гола. На 53 хвилині Ваната після обіграшу з Беніто пробив у дальній кут воріт Паста – 1:2!

Виправився за замрновану нагоду першої половини Буяльський. На 55 хвилині півзахисник господарів обігрався у штрафному майданчику гостей з Ванатом і пробив під поперечину воріт Чорноморця – 2:2!

Майже одразу кияни могли вийти вперед, але Ванат спочатку пробив у коліно Беніто, а з добивання поцілив у руку Салюку – ВАР немає, а Романов показав "грати".

Одесити витримали тиск команди Шовковського і знайшли свій момент. На 70 хвилині Нещерет невдало вибив м'яч, Алефіренко скинув на Демченка, який легко обіграв Сидорчука і потужним ударом у кут воріт зробив рахунок 2:3!

У Динамо був час, щоби зрівняти рахунок, але Чорноморець не дав свіжим заявдяки замінам господарям втекти від поразки.