Супермен у воротах. Неймовірний Турбаєвський не врятував Зорю від поразки. ВІДЕО

Микита Турбаєвський став героєм виїзного матчу зі Славією.

21-річний український голкіпер двічі виграв дуель у Шранца, який виходив віч-на-віч з воротарем Зорі. Ще одного разу Турбаєвський врятував, коли на ворота виходив Юрасек.

Подвигами свого голкіпера надихнувся захисник луганців Джордан, який в одному епізоді двічі вибивав м'яч з лінії власних воріт. Варто відзначити, що небезпечний момент відверто "привіз" Снурніцин.

У першому таймі Славія все ж одного разу забила зусиллями Масопуста, але арбітр після підказки відеоасистента гол господарів скасував, зафіксувавши гру рукою в Зафейріса.

Після перерви Турбаєвський продовжив свій вечір подвигів у воротах.

Голкіпер Зорі потягнув удари Хитіла, Ван Бюрена і Тіджані, але саме останньому вдалося відкрити рахунок у зустрічі. На 81 хвилині чеський форвард після подачі з кутового ударом головою поцілив у кут воріт гостей – 1:0.

Підопічні Лалатовича могли врятувати нічию в цьому поєдинку, але класну контратаку луганців змарнував Алефіренко, який затягнув з ударом і дав шанс захиснику в підкаті заблокувати удар атакувального футболіста української команди.

Вже у компенсований до другого тайму час все той же Алефіренко вимкнувся з гри, дозволивши Огунбаї з лінії поля віддати передачу на Масопуста – 2:0.

Зоря не встояла в Празі. У матчі-відповіді луганцям потрібне диво.